به گزارش ترجمان صبح به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری شب گذشته در آئین معارفه فرمانده انتظامی خراسان رضوی که در مجموعه فرهنگی رفاهی امام سجاد (ع) مشهد برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی(ع)، اظهار کرد: در آستانه روزهای پایانی صفر و شهادت حضرت امام رضا(ع)، رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) قرار داریم و مشهدالرضا(ع) در این ایام پذیرای بیش از ۵ میلیون زائر سوگواری است که برای رسیدن به حرم مطهر رضوی لحظه شماری می‌کنند.

فرمانده ناجا به حضور میلیونی زائران در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت: این کنگره عظیم و باشکوه مردمی افتخاری است برای بشریت، مسلمانان و شیعیان دنیا تا دشمنان و معاندان نظام را ناامید و مسلمانان را امیدوار کند.

وی خاطر نشان کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی توفیق یافتند در مرزهای غربی کشور با حضور ۳۰ هزار نیرو، مسئولیت خطیر نظم و امنیت این حماسه بزرگ را عهدهدار شدند و در این ایام، شاهد خلق جلوه‌های زیبا و با شکوهی بودیم.

اشتری تصریح کرد: پس از انجام عملیات بزرگ اربعین که همچنان ادامه دارد در روزهای پایان ماه صفر آماده عملیات بزرگ تأمین نظم و امنیت ۲۸ صفر با بیش از ۵ میلیون زائر بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستیم و امیدواریم برگ زرین دیگری بر افتخارات خادمان نظم و امنیت کشور عزیزمان بیفزاییم.

براساس اعلام سایت پلیس، در این مراسم سردار محمد کاظم تقوی به عنوان فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی معرفی شد.