به گزارش ترجمان صبح، در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور روز جمعه تیم مس‌ سونگون ورزقان میزبان تیم ارژن فارس است.

در همین ساعت تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف تیم ذوب آهن می‌رود. همزمانی این ۲ بازی سبب شد که با هماهنگی هیات فوتبال و موافقت سازمان لیگ فوتسال، بازی مس سونگون و ارژن فارس به ساعت ۱۸ برگزار شود که تیم ارژن به دلیل مشکل پروازی مخالفت خود را اعلام ‌‌و عنوان کرده است که تنها در همان ساعت ۱۶ قادر به بازی است.

بررسی ساعت پرواز فرودگاه تبریز نشان می‌دهد تنها پرواز تبریز به شیراز قبل از بازی بوده و ۴ پرواز دیگر به مقصد تهران وجود دارد که اولین آن ساعت ۱۹ است و آخرین آن ساعت ۲۳ است و شاید هماهنگی‌های زودتر صورت می‌گرفت تیم ارژن متناسب با بلیت بازگشت خود، با تغییر زمان بازی موافقت می‌کردند.

بازی هفته قبل مس سونگون با پارسیان قدس با بازی تراکتورسازی با پیکان در تهران همزمان بوده و همین سبب شده بود استقبال کمی از بازی مس سونگون صورت گیرد و در هفته یازدهم لیگ برتر نیز بازی مس سونگون با سن‌ایچ ساوه با بازی تراکتورسازی با استقلال خوزستان همزمان بوده و در آن بازی نیز تماشاگر کمتری در سالن شهید پورشریفی حضور یافته بودند.

در همین راستا هیات فوتبال استان هم اعلام کرد، علیرغم موافقت سازمان لیگ فوتسال ایران و هیات فوتبال استان دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و ارژن شیراز روز جمعه ۹۷/۸/۱۸ قرار بود در ساعت ۱۸:۰۰ برگزار گردد که متاسفانه تیم ارژن شیراز مخالف با تغییر ساعت شد که در نهایت این بازی درهمان  ساعت ۱۶‌ برگزار می‌شود.