به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم می‌روند.

در حالی که تماشای این دیدار برای هواداران رایگان اعلام شده، در فاصله کمتر از یک ساعت مانده به آغاز دیدار حدود ۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور دارند.

هواداران تراکتورسازی از ساعت ۱۳ وارد ورزشگاه شده‌اند اما رفته‌رفته ورود آن‌ها به ورزشگاه با سرعت بیشتری همراه شده و گیت‌های ورزشگاه لحظات پرترافیکی را پشت سر می‌گذارند.

مرتضی اسدی، کاپیتان سابق تراکتورسازی که از فوتبال حرفه‌ای خداحافظی کرده، در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور دارد و بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن را از نزدیک تماشا می‌کند.

اعضای تیم فوتبال ذوب‌آهن در فاصله یک ساعت مانده به آغاز دیدار وارد زمین شدند تا شرایط چمن را بررسی کنند. کادر داوری و مسئولان برگزاری این دیدار نیز از زمین بازی بازدید کردند.

هادی محمدی و مسعود ابراهیم‌زاده که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارند، از سوی هواداران تیم میزبان تشویق شدند.

محسن فروزان، دروازه‌بان تراکتورسازی که در دیدار با پیکان نیز اشتباه فاحشی داشت، در این بازی به عنوان نخستین بازیکن این تیم وارد زمین شده و از مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه قرار گرفت.

در بین تماشاگران حاضر در ورزشگاه، علاوه بر هواداران تبریزی، هوادارانی از سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی و استان‌های دیگر نیز به چشم می‌خورد.

علی‌رغم در نظر گرفتن اتوبوس‌هایی برای انتقال هواداران، تعداد زیادی از تماشاگران این بازی به صورت پیاده مسیر چند کیلومتری تا ورزشگاه را طی می‌کنند.

 پس از مدت‌ها، ورودی سکوهای طبقه دوم برای هواداران تراکتورسازی باز شده است. در بازی‌های گذشته هواداران این تیم سکوهای طبقه اول را پر می‌کردند.