به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

پیش از آغاز مسابقه، احسان پهلوان که سابقه بازی در ذوب‌آهن را دارد، به سمت نیمکت این تیم رفت. پهلوان برای دقایقی هم در آنجا ماند و با بازیکنان و برخی از اعضای کادر فنی تیم ذوب‌آهن هم صحبت کرد.

علاوه بر پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر هم که سال گذشته به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی پیوسته بود به سمت نیمکت تیم ذوب‌آهن رفت. مهدی مهدی‌پور، دیگر سربازی که از ذوب‌آهن به تراکتورسازی پیوسته بود، به سمت نیمکت تیم سابق خود نرفت.

محمد تقوی، سرمربی تیم تراکتورسازی نیز پیش از آغاز بازی به رسم میهمان نوازی به سمت نیمکت تیم ذوب‌آهن رفت و به اعضای کادر فنی این تیم خوش آمد گفت. تقوی برخورد بسیار گرمی هم با امید نمازی داشت.

بازی با ۴ دقیقه تاخیر و از ساعت ۱۵:۳۴ آغاز شد.

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی در اوایل مسابقه وارد ورزشگاه شد و به جایگاه ویژه رفت تا بازی را از نزدیک تماشا کند. هواداران تراکتورسازی هم به محض دیدن مالک باشگاه‌شان، به تشویق او پرداختند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه در چندین نوبت اقدام به راه اندازی موج مکزیکی در ورزشگاه کردند.

سرمربیان هر دو تیم نیز از ابتدای بازی به صورت ایستاده کار را دنبال می‌کنند. آنها از همان ابتدا در کنار زمین ایستاده‌اند و مدام نکاتی را به شاگردانش‌شان گوزشرد می‌کنند.

امید نمازی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در دو نوبت از محوطه فنی خارج شد که داور چهارم به او تذکر داد.

ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به طور کامل پر شده و حتی روی پله‌های ورزشگاه نیز جایی برای نشستن وجود ندارد. با این حال، تماشاگران همچنان در حال آمدن به سمت ورزشگاه هستند.

در جریان بازی، ناهماهنگی بین خط هافبک و حمله تراکتورسازی رخ داد که توپ از دست رفت. در این راستا، تقوی، استوکس را نزد خود فراخواند و نکاتی را به وی گوشزد کرد.

محسن مسلمان بعد از گلزنی حرکاتی را خطاب به هواداران تیم تراکتورسازی انجام داد که واکنش آنها را در پی داشت. مسلمان در حالی این حرکت عجیب را انجام داد که هواداران تیم میزبان سکوت کرده بودند و او با حرکت خود تماشاگران حاضر در ورزشگاه را تحریک کرد.

در بین دو نیمه از مرتضی اسدی کاپیتان سابق تیم فوتبال تراکتورسازی که به تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است، توسط علیرضا اسدی مدیرعامل این باشگاه تبریزی تجلیل شد.