به گزارش ترجمان صبح، هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز در حالی برگزار می‌شود که هفته پایانی لیگ برتر روزهای متفاوتی را قرار است به خود ببیند.

اولین دیدار این هفته بین دو تیم پیکان و نساجی برگزار می‌شود. دو تیمی که در دیدارهای اخیر چندان نتایج قابل قبولی کسب نکردند و امروز برای کسب ۳ امتیاز هفته پایانی نیم فصل اول لیگ، به مصاف هم می‌روند.

اما ماشین‌سازی تبریز نماینده آذربایجان در لیگ برتر فردا مهمان پدیده مشهد است. شاگردان رضا مهاجری به سلطان تساوی‌‌های لیگ برتر معروف هستند که این تیم تابدین لحظه ۱۴ بازی در لیگ برتر انجام داده که ۱۰ مسابقه‌اش، به تساوی انجامیده است. در حال حاضر ماشین‌سازی با ۱۳ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ قرار دارد.

رضا مهاجری سرمربی فعلی ماشین‌سازی در فصل‌های گذشته هدایت پدیده مشهد را برعهده داشت و امیدوار است که بتواند در آخرین گام از نیم فصل اول مقابل تیم سابق خود بتواند پیروز شود.

پدیده مشهد در این فصل با هدایت یحیی گل‌محمدی توانسته نتایج قابل قبولی کسب کند و در حال حاضر با ۲۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان اصفهان، در رده دوم قرار دارد. شاید مسائل و مشکلات مالی بیشتر شاگردان گل‌محمدی را اذیت می‌کند.

گفتنی است دیدار دو تیم فردا روز (جمعه) در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد برگزار می‌شود. موعود بنیادی‌فر قضاوت این دیدار را برعهده دارد. تراکتورسازی دیگر نماینده آذربایجان در لیگ برتر هم روز جمعه ۲۳ آذر ماه در تبریز میزبان فولاد خوزستان است.