به گزارش ترجمان صبح، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم شامگاه روز پنجشنبه در آئین اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی اظهار کرد: فضای مجازی می تواند با شبهات دشمن که در این محل ایجاد می کند، مبارزه داشته باشد، در مقابله با جنگ نرم دشمنان فضای مجازی می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

وی افزود: رسانه ها نقش ارزشمندی در ایجاد نشاط دارند به طوری که فضای مجازی نیز یکی از این رسانه ها محسوب می شود و باید در خصوص این فضا خیلی دقت کرد.

‎نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه خارج شدن از تلگرام زمینه را برای خالی شدن نیروهای انقلاب خارج کرد، ادامه داد: فیلترینگ تلگرام و خارج شدن از این پیام رسان زمینه را برای خالی شدن نیروهای انقلابی و ورود دشمنان به این فضا فراهم کرد در حالی که از این فضا می توانستیم برای پاسخگویی به شبهات انقلابی، اسلامی و فرهنگی دشمنان استفاده کنیم.

حجت الاسلام آل هاشم گفت: افرادی که اهل قلم هستند باید به جای تخریب، مطالبه گر باشند و با متانت و احترام مطالبه مردم را پیگیری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ‎امسال از امروز تا۲۹بهمن چهل روز باقی مانده که مردم تبریز در آن هنگام قیام با عظمتی را ایجاد کردند، پس اهالی قلم دست در دست هم داده تا۲۹بهمن هرروز در رسانه ها حرکت مردم قم که قیام ۲۹بهمن است دستاوردهای انقلاب را مطرح کرده و انتشار دهند.