پرویز هادی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در مورد انتخابش به عنوان برترین آزادکار سال فنی ۹۷ انتخاب شد، اظهار کرد: از تمام کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند و به من رای دادند تا به این عنوان برسم، تشکر می‌کنم. همچنین از رسول خادم که چنین طرحی را در کشتی کشورمان نهادینه کرد تا همه ساله برترین کشتی‌گیر سال انتخاب شده و مورد تقدیر قرار بگیرد، قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: این جایزه علاوه بر جنبه مادی از نظر معنوی هم برای کشتی گیری که به این جایگاه می‌رسد، ارزشمند است و از فدراسیون کشتی تشکر می‌کنم که علی رغم مشکلات اقتصادی، چنین برنامه‌ای را تدارک دید و باعث دلگرمی ما شد.

دارنده دو مدال طلای بازی‌های آسیایی تصریح کرد: خوشبختانه فدارسیون کشتی مدتی است اقدامات ارزشمندی برای کشتی‌گیران انجام داده است و معتقدم می‌توانیم با حمایت بیشتر مسئولان ورزش، مدال‌های خوشرنگی را برای کشورمان کسب کنیم.

ملی‌پوش کشتی آزاد ایران با اشاره به این که  حسرت مدال المپیک به دلم مانده، اظهار داشت: می‌خواهم در این چند ماه باقیمانده به المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمام تلاشم را به کار بگیرم تا بالاخره حق خود را از این رقابت بگیرم. همواره تابع تصمیمات کادرفنی بوده‌ام و هر جا که گفته‌اند، کشتی گرفته‌ام. حالا هم که به مدال جهانی رسیده‌ام و عنوان بهترین کشتی‌گیر سال کشورمان را از آن خود ساخته ام، انگیزه‌ای به مراتب بالاتر از گذشته دارم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با رسیدن با دوبنده تیم ملی کشورمان ابتدا یک مدال خوشرنگ از رقابت‌های جهانی قزاقستان به دست بیاورم و پس از آن هم به حسرت چندین ساله‌ای که در دلم مانده است پایان بدهم و مدال المپیک را به ویترین افتخاراتم اضافه کنم.

پرویز هادی در پایان خاطرنشان کرد: رقابت داخلی بین سنگین وزن‌ها همواره داغ بوده است و در حال حاضر هم رقبای خوبی را مقابل خود می‌بینم که برای رسیدن به دوبنده تیم ملی باید از سد آن‌ها عبور کنم. همه رقبا خوب هستند و هیچکدام از آن‌ها را دست کم نمی‌گیرم و طبق سنوات گذشته هرجا که کادرفنی دستور بدهد، به میدان خواهم رفت تا با شایستگی به دوبنده تیم ملی کشورمان در رقابت‌های پیش رو برسم.