به گزارش ترجمان صبح، به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسن کاملی فر روز یکشنبه در جمع بسیجیان مراغه در تالار بهشتی افزود: حضور آحاد مردم و جوان هایی که بیشتر آنان انقلاب را ندیده اند در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آن شور اشتیاق، خود جای شگفتی و مباهات است.

وی چهل سالگی انقلاب را نشان از کمال و شکوفایی نظام اسلامی دانست و ادامه داد: راهبرد اول انقلاب اسلامی تحقق شعار «ما می توانیم» است و این یک فرمول خطا ناپذیر است که امام راحل (ره) آن را به ما آموخت و چهل سال است که مورد تجربه و آزمایش قرار گرفته است.

وی رمز موفقیت انقلاب را تکیه بر استقلال و خودکفایی عنوان کرد و گفت: هرجا که ما به این راهبرد تکیه کرده و با اعتماد به نفس و خودباوری حرکت کرده ایم، پیروزی چشمگیری داشتیم و در هر جا که کوتاهی کردیم و به دیگران دل بستیم شکست خودیم.

کاملی فر با بیان اینکه روحیه انقلابی و مدیریت جهادی از تجربه های چهل سال گذشته است افزود: در هر فعالیتی و اقدامی که با این روحیه آغاز شده، موفقیت های بسیار کلانی به دست آورده ایم.

وی تبعیت از ولایت فقیه را رمز عبور از بحران ها و تهدیدها دانست و گفت: مدیریت، صلابت و استقامت رهبری، ما را از پیچ های خطرناک و تهدید های بسیار بزرگ عبورداده و چه بسا رمز تبدیل تهدیدهای خطرناک به موفقیت های بزرگ شده است.

وی ادامه داد: اگر ما از هشت سال دفاع مقدس با افتخار عبور کردیم در سایه مدیریت، درایت و صلابت ولی فقیه و رهبری بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا به توان مکتب تشیع اشاره کرد و گفت: مکتب تشیع سالیان سال باهمه توانایی که داشت در اوج انزوا قرار گرفته بود، ولی امروز مکتب تشیع در شرایط بی نظیر اقتدار و قدرت قرار گرفته است.

حجت الاسلام کاملی فر با بیان اینکه هیچ موقع مکتب تشیع مثل امروز قدرتمند نبوده افزود: مکتب تشیع حتی در زمان ائمه معصومین (ع) هم به این اندازه اقتدار نداشته است.

وی ادامه داد: هیچ زمان مکتب تشیع به این اندازه مدافع و پشتیبان نداشته و از این رو، این شکوفایی و ظرفیت های عظیم تشیع دستاورد انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: این افتخارات به برکت مدیریت ولی فقیه است و اگر در مسائل شبه انگیز فصل الخطاب، فرامین ولی فقیه باشد موفقیت های ما حتمی است.

کاملی فر گفت: این فشار ها که بر مردم وارد می شود، برای فاصله انداختن بین مردم و نظام بوده و دشمن با این وسیله درصدد ایجاد تفرقه و جدایی بین مردم و انقلاب است.

وی مشکلات و فشار های اقتصادی مردم را ناشی از سوء مدیریت ها عنوان و اضافه کرد: این مشکل به مراتب راحت تر و سهل تر از دشواری های چهل سال گذشته بوده که از آنها عبور کردیم و از اینها نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.