به گزارش ترجمان صبح، مردم همیشه در صحنه تبریز امسال نیز با شعارهای کوبنده و حضور گسترده و معنادار خود نشان دادند فشارهای اقتصادی آمریکا و استکبار جهانی هم نمی تواند در اراده مصمم آنان در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب خللی وارد کند.

امسال در حالی ٢٢ بهمن را گرامی می‌داریم که آرمان‌های آن امام حکیم هر روز بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفته و ندای حق‌طلبی آزادی‌خواهان از سرتاسر جهان به گوش می‌رسد.

٢٢ بهمن ماه؛ روز تجلّی همدلی و وحدت ملتی است که حول محور ولایت فقیه، چهل سال در پناه پرچم انقلاب ایستاده‌اند و یادآور به ثمر رسیدن خون مردان و زنان جان برکفی است که برای اسلام به میدان آمدند و علیه نظام ستمشاهی شوریدند و زیر بیرق اسلام گرد آمدند و برای مقابله با دشمنان اسلام و قرآن وارد صحنه شدند.

جوان دانشجوی تبریزی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیریم که دشمن تمام تلاش خود را به کار برد تا مردم را نسبت به انقلاب ناامید و آنها را از صحنه خارج کند.

علی محمدی اظهار داشت: اما به قول گفتنی ‘شنیدن کی بود مانند دیدن’؛ دوربین های رسانه ها، صحنه هایی را ثبت می کنند که چشم ها نیز این حضور را باور ندارند چون مردم ایران همیشه معجزه می کنند.

وی ادامه داد: اقرار دشمنان انقلاب پس از راهپیمایی امروز جای دیدن دارد که چگونه می خواهند بار دیگر آسمان را به ریسمان ببافند که مردم به خاطر کیک و ساندیس به خیابان ها آمدند.

پیرمرد ۷۹ ساله نیز گفت: مردم ایران در بدترین شرایط نیز پای انقلاب خود خواهند ایستاد و بهانه به دست دشمن نمی دهند و مسوولان باید قدر این وفاداری ملت را بدانند.

احمد بیگدلی که همراه با نوه خود در میدان نماز تبریز به عنوان مرکز تجمع راهپیمایان حاضرشده است، بیان کرد: استکبار و غرب همواره مغلوب وحدت و اتحاد ملت ایران است و تاکنون تمام تحریم ها به خاطر همین حضور مردم ناکام مانده است و این بار نیز ترامپ شکست می خورد.

بانوی جوان حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم تبریز نیز به ایرنا گفت: همواره نقش زنان انقلابی در کنار برادران در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در مقاطع مختلف تاریخ ساز بوده و ناکامی توطئه های دشمنان انقلاب را رقم زده است.

نوشین محمدی اظهار داشت: اراده محکم زنان ایرانی در صحنه های مختلف حتی در هشت سال دفاع مقدس موجب حیرت بدخواهان نظام بوده و همواره مادران و زنان ایرانی گوش به فرمان رهبری بوده و فرزندان خود را نیز به این امر واجب تشویق کردند.

ورزشکار طلایی معلول و جانباز پارالمپیک ایران نیز  گفت: همان طور که به خاطر پرچم ایران و تعصب انقلابی در میادین ورزشی جهت کسب مدال تلاش می کنیم، در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز برای اقتدار نظام و اطاعت از رهبری در این اجتماع میلیونی شرکت کردم.

‘سیامک صالح فرج زاده’ اظهار داشت: عشق به ایران و ایرانی همواره ورزشکاران را به صحنه ها و میدان های مختلف سیاسی، اجتماعی و ورزشی می کشاند و خون آنان را به جوش می آورد. / ایرنا