ترجمان صبح؛ محمد سلیمی نوشت: هر روز که آخرین وضعیت رقابت‌های تکواندو ایران و جهان را دنبال می‌کنیم و نیم نگاهی به نتایج می‌اندازیم، نام‌هایی آشنا در میان مدال آوران می‌بینیم.

سعید رجبی، میرهاشم حسینی، امیر محمد بخشی، عرفان ناظمی، اصغر عزیزی و به تازگی علی نجفی جایگاه بلامنازعی در میان سکونشینان مسابقات مختلف تکواندو کسب کرده‌اند.

حسن فلاحی راد مربی این قهرمانان، از دیر باز در خصوص تولید ورزشکارانی کاربلد و ستاره کوشیده و همگان شاهدند که کفه ترازوی قهرمان‌پروری به سمت میانه و حسن فلاحی راد سنگینی می‌کند.

اما در دوسه سال اخیر، با روی کار آمدن ترکیب فعلی مدیریتی تکواندو استان، کار به صورت دیگری پیگیری می‌شود.

اگر پیشتر، در قبال مدال‌آوری این قهرمانان هیچ تکریم و تجلیلی از سوی متولیان امر نمی‌شد ولی اکنون قضیه فرق کرده است.

تمرینات این قهرمانان در اردوهای تیم ملی از نزدیک توسط رنجبرپور رئیس هیأت تکواندو و ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی پیگیری می‌شود که حمایت مالی صورت گرفته و مسائل و مشکلات آنان بررسی شده و پاسخ داده می‌شود.

در مسابقات بین المللی جام فجر، جام ریاست فدراسیون جهانی و جام باشگاه‌های آسیا شاهد درخشش بی‌حدوحصر تکواندوکاران استان بودیم، اگرچه این توفیقات از سرتلاش مربی چون فلاحی‌راد است ولی نباید از نقش بی‌بدیل و حمایت‌های موثر هیأت تکواندو استان و اداره کل ورزش و جوانان چشم پوشی کرد.

این دلاوران ورزش استان هم حتما قدر تلاش‌های حامیان خود را می‌دانند که اینگونه دلیر بر سکو می‌ایستند و پرچم مقدس کشور عزیزمان را به اهتزاز درآورده و نام استان آذربایجان‌شرقی و بالاخص میانه را بر سر زبان علاقه مندان تکواندو انداخته‌اند.

اکنون، همه جامعه تکواندو کشور بر این موشع اذعان می‌کنند که تکواندوکاران میانه‌ای در زمینی دیگر بازی می‌کنند و با یک استراتژی ظریف و متفاوت به کار خود ادامه می‌دهند.