به گزارش ترجمان صبح، مهدی انصاری در این خصوص اظهار کرد: خوشبختانه در مسابقات لیگ توانستم عملکرد نسبتا قابل قبولی داشته باشم و رکورد خوبی هم به ثبت برسانم.

وی ادامه داد: متاسفانه در یکی از اردوهای تیم ملی، از ناحیه کتف و دست دچار آسیب دیدگی شدم و این موضوع اذیتم کرد، چون حدود یک ماه از تمرینات دور بودم و خوشبختانه توانستم برای چهارمین بار متوالی، به عنوان شناگر برتر ایران انتخاب شوم. در حال حاضر هم در شهر مشهد تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

قهرمان شنای کشور بیان کرد: اوایل بهار سال ۱۳۹۸ سعی می‌کنم بتوانم جواز حضور در المپیک را کسب کنم که خیلی هم نسبت به این کسب این جواز، امیدوارم هستم که در نهایت امیدوارم مسئولان مربوطه هم برای تحقق موفقیت‌های شناگران در رقابت‌های جهانی و بین‌المللی، کمک حال ما باشند.

مهدی انصاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام فکر و اندیشه من موفقیت شنای ایران در المپیک و سایر رقابت‌ها است و بدون دریافت هیچ حقوقی در حال تمرین هستم. اگر شرایط به‌ گونه ‌ای باشد که به لحاظ مالی دغدغه‌هایم کم شود، بالطبع شرایط خیلی بهتر می‌شود.

گفتنی است؛ مهدی انصاری قهرمان میانه‌ای شنای کشور است که از نونهالی در این رشته فعالیت داشته و تاکنون چهار بار به عنوان قهرمان شنای کشور انتخاب شده است.