به گزارش ترجمان صبح، پوریا خزرائی شامگاه دوشنبه در آیین رونمایی و نشست خبری نمایش کبوتری ناگهان عنوان کرد: این نمایش اثری متفاوت از گروه هنری هیس به شمار می رود که بالاخره بعد از ۱۱ سال توانستم اولین اثر تئاتری را به عنوان کارگردان به صحنه ببرم.

وی در خصوص این نمایش بیان کرد: نمایش کبوتری ناگهان گویای دغدغه های زنان جامعه بوده، با این که نویسنده این اثر را سال ها قبل و در زمان قاجار خلق کرده است، ولی این مشکلات بیشتر در جامعه امروزی دیده می شود.

خزرائی با اشاره به شخصیت های این نمایش اظهار کرد: هر هفت کاراکتر نمایش کبوتری ناگهان نشان گر بخشی از دغدغه های موجود در جامعه است.

وی ابراز کرد: آن چیزی که در ذهنم وجود داشت و می خواستم ارائه دهم را در قالب نمایش درآوردم ولی یک سری محدودیت هایی را هم شاهد شدم.

کارگردان نمایش کبوتری ناگهان اذعان داشت: به نظرمن هنر انسانیت است وتفکیک جنسیتی در آن اشتباه می باشد.

گفتنی است نمایش کبوتری ناگهان به کارگردانی پوریا خزرائی، نویسندگی محمد چرمشیر، تهیه کنندگی امیررضا اسدزاده و با بازی مریم سلیمانی، مهسا موید، ربکا علیزاده، الهه آذری، نعیمه خسروی، الناز ثابت ایمانی و راضیه سربازی از دوم تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری هرروز ساعت ۱۸ در سالن استاد پایاب تئاتر شهرتبریز به صحنه می رود.