به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پیکان در حالی از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفته‌اند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که بلیت‌فروشی آن از ساعت ۱۳ آغاز شده است. در آغاز دیدار حدود ۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کردند. تعدادی از هواداران معلول تراکتورسازی نیز در ورزشگاه حضور دارند.

از دقیقه سوم بازی بارش باران در ورزشگاه آغاز شده و هواداران تراکتورسازی چترهای خود را باز کردند.

محسن فروزان که به دلیل اشتباهات تأثیرگذارش در دیدار با سپیدرود از جمع بازیکنان تراکتورسازی کنار گذاشته‌شده، در این بازی جای خود را به محمدرضا اخباری داده است.

محمدرضا اخباری پیش از ورود به زمین مورد تشویق هواداران تراکتورسازی قرار گرفت. تماشاگران حاضر در ورزشگاه با شعارهای حمایتی از اخباری برای فروزان کری خواندند.

پیش از آغاز بازی حسین فرکی به عنوان سرمربی تیم مهمان به سمت نیمکت تراکتورسازی رفته و با سرمربی و نیمکت‌نشینان این تیم خوش‌وبش کرد.

ساسان انصاری و احسان حاج صفی، بازیکنان تراکتورسازی نیز به منظور خوش‌آمد گویی به سمت حسین فرکی و نیمکت تیم مهمان رفتند.

علی‌رغم آغاز بازی، ورود تماشاگران به ورزشگاه ادامه دارد و با توجه به بارش باران، سرعت ورود آن‌ها به ورزشگاه بیشتر شده است.

با توجه به خیس شدن صندلی‌های ورزشگاه، هواداران حاضر به صورت ایستاده این بازی را دنبال می‌کنند.

یوکیا سوگیتا، بازیکن ژاپنی تراکتورسازی که در دیدار با استقلال خوزستان دچار مصدومیت شده و در بازی‌های اخیر تیمش غایب بود، در این بازی جو ۱۹ بازیکن تراکتورسازی قرار دارد و در صورت صلاح دید کادر فنی سرخپوشان می‌تواند وارد زمین شود.

در دقیقه ۳۲ بازی داور در صحنه‌ای مشکوک نظر خود را پینالتی اعلام کرد که بعد از حرف زدن با کمک داور خود نظر خود را برگرداند. پس از این صحنه جرج لیکنز، سرمربی تیم تراکتورسازی و حسن آذرنیا، سرپرست تیم تراکتورسازی با عصبانیت به سمت داور رفتند و اعتراضات خود را مطرح کردند.