به گزارش ترجمان صبح، سعید شبستری اظهار داشت: با انتصاب سیدمحمد عابدی فرماندار سابق اهر به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی زاهد محمودی فرماندار فعلی شهرستان جلفا به عنوان اولین فرماندار جدید شهرستان اهر در دولت دوازدهم شد.

زاهد محمودی متولد سال ۱۳۵۲ در شهرستان خلخال و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که در سوابق اجرایی خود در وزارت کشور ،فرماندار جلفا ،بخشداری بخش‌های خداآفرین و مرکزی جلفا را بر عهده داشته و سال‌ها به عنوان کارشناس تحقیقات سیاسی و کارشناس و کارگزینی- مالی- اداری در استانداری آذربایجان‌شرقی خدمت کرده است.

این گزارش حاکی است، شهرستان اهر مرکز منطقه ارسباران در شمال‌شرق استان آذربایجان‌شرقی در ۹۵کیلومتری مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و براساس سرشماری سال ۹۵جمعیت شهرستان اهریک‌میلیون و ۵۳۰نفر است که از این تعداد ۶۸/۱ درصد در شهر و مابقی در مناطق روستایی ساکن هستند.

بر اساس شنیده ها از منابع موثق ، امین امینیان (فرماندار فعلی خداآفرین) برای تصدی فرمانداری شهرستان جلفا  عازم این شهرستان خواهد شد.

سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفته بود: تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت تمام شهرستان‌های که فرماندار برای آنها تغییر خواهد کرد، اعلام می‌شود.