به گزارش ترجمان صبح، سینا عشوری، هافبک سابق تیم تراکتورسازی تبریز سه فصل پیش برای گذراندن دوران خدمت خود به عنوان بازیکن سرباز از تیم ذوب آهن راهی تبریز شد. عشوری دو فصل رویایی را در تیم تراکتورسازی پشت سر گذاشت. به واسطه برخی اقدامات از سوی این بازیکن محبوبیت وی در نزد هواداران به حداکثر رسید. عشوری بدون اینکه سابقه بازی طولانی در تیم تراکتورسازی داشته باشد به یکی از سه چهره محبوب تیمش تبدیل شد. از پست های احساسی تا مصاحبه های تاثیر گذار با کلماتی هوادارپسند از عشوری یک بت در نزد هواداران تیم تراکتورسازی ساخت. این محبوبیت به حدی بود که تراکتوری ها به سینا لقب توراوغلی را اعطا کردند لقبی که پیش از در اختیار مرتضی اسدی کاپیتان پرسابقه و قدیمی سرخ پوشان تبریزی در فصول اول لیگ برتری شدن این تیم بود. عشوری چه خوب بازی می کرد و چه بد، همواره تشویق می شد چرا که زبان هواداران تراکتورسازی را خوب بلد بود.

زمانی که قرارداد سینا با تراکتوری ها به عنوان بازیکن سرباز با اتمام دوران خدمت این بازیکن به پایان رسید، هواداران تیم تراکتورسازی پایشان را در یک کفش کردند که باید سینا در تراکتور بماند. در حالی که ذوب آهن برای آزاد کردن عشوری مبلغی سنگین در نظر گرفته بود فشار هواداران تراکتورسازی به مدیریت باعث قبول این مبلغ از سوی تراکتوری ها شد تا سینا عشوری در کنار تراکتوری ها بماند. عشوری پس از پایان دوران خدمتش با مبلغی سنگین به واسطه محبوبیتش در تراکتورسازی ماند. یک مصدومیت بی موقع سینا را از تیم دور کرد ولی او همچنان در دل هواداران جا داشت، با همان مصاحبه ها و پست های اینستاگرامی معروف! تا اینکه لیگ هفدهم از راه رسید و سینا آرام آرام شرایط بازی کردن را پیدا کرد ولی بار دیگر مصدوم شد. پس از این اتقاق سینا بار دیگر پس از هفته ها دوری و سرپوش نهاده شدن به مصدومیت واقعی اش به ترکیب بازگشت اما هیچ بازده مثبتی نداشت. تا اینکه گل محمدی در پایان نیم فصل هافبک محبوب تیمش را در لیست مازاد قرارداد. این اتفاق یحیی را مقابل هواداران قرار داد هواداران تراکتور توان قبول این اتفاق را نداشت. به گل محمدی تاختند همان گونه که عشوری در اینستاگرام به سرمربی تیم تاخت.

یحیی روی موضع خود باقی ماند ولی فرصت تداوم آن را نداشت چرا که برکنار شد. با حضور ساغلام ترکیه ای در تراکتور سینا عشوری امیدوار به بازگشت بود ولی باشگاه با یک پیشنهاد مالی که برای عشوری قابل هضم نبود سراغ او رفت. سینا که انتظار چنین برخوردی را نداشت بار دیگر به اینستاگرام پناه برده و تهدید به افشا کرد همین کافی بود تا بازهم هواداران روبروی باشگاه قرار بگیردند پیش از آنکه حتی بدانند عشوری قرار است در مورد چه چیزی افشاگری کند!

محبوبیتی که به صورت کاذب از سوی هواداران تیم تراکتورسازی در مورد سینا عشوری ایجاد شده را باید یک سم برای تیم تراکتورسازی بدانیم. چرا که این بازیکن در مقاطع مختلف نشان داده که از این محبوبیت استفاده مناسبی نمی کند. به قول معروف کافی است تقی به توقی بخورد تا سینای محبوب تراکتوری ها دست به اینستاگرام شده و تهدید به افشاگری کند! کاش یک بار سینا این تهدیدهای خود را عملی کند تا بدانیم واقعا از چه چیزی صحبت می کند؟!