ایرج شهین باهر در راهپیمایی۲۲بهمن به خبرنگار ترجمان صبح گفت: گلایه ها و نارضایتی ها یک مشکل خانوادگی هستند، شاید به دلایل مختلف مانند مشکلات اقتصادی بروز می کنند اما موجب دست کشیدن مردم از نظام و انقلاب اسلامی نمی شوند چراکه این نظام راحت به دست نیامده است که آسان از دست برود.

شهردار کلانشهر تبریز ادامه داد:مشکلات در هرجای دنیا وجود دارد اما این دولت های استکباری هستند که با دامن زدن به این مشکلات سعی در دلسرد کردن مردم از نظام دارند اما مردم می دانند که این مشکلات مقطعی هستند و روزی حل خواهند شد ولی هدف استکبار سلب آزادی و استقلال کشور ما درست مانند سایر مستعمره هایش است که مردم ایران هرگز این اجازه را به آنان نخواهند داد.

وی تاکید کرد: مردم ایران در هرزمان آگاه و زمان شناس بوده اند و برطبق فرموده مقام معظم رهبری می توانند موقعیت را سنجیده و درزمان تشخیص توطئه با حضور پرشور خود جلوی هرگونه رخنه را بگیرند، تودهنی محکمی بر دهان دشمنان نظام بزنند و داشته گرانبهای خود که همان انقلاب اسلامی است را از دست ندهند.

شهین باهر در رابطه با حضور باشکوه مردم عنوان کرد: مردم برای بار دیگر نشان دادن که از حضور و حمایتشان نسبت به سالیان گذشته کاسته نشده است و تلاش های یک ساله دولت های استکباری مبنی بر دلسرد شدن مردم از انقلاب بی ثمر بوده و مردم ما همچنان شعارهای مثل “آذربایجان اویاق دی، انقلابا دایاق دی” سر می دهند و پشت ولایت هستند.

شهردار کلانشهر تبریز اشاره کرد: اتفاقات اخیری که در دی ماه سال جاری موجب شد که برخی از دشمنان انقلاب به سود خود از آنان استفاده کنند که در جواب یاوه گویی های آن افراد ملت ایران بار دیگر با حضور خود نشان دادند که این مشکلات داخلی است و ربطی به اصل نظام، ولایت و رهبری ندارد تا زمینه رخنه دشمنان در سرزمینمان فراهم نشود.