به گزارش ترجمان صبح، شکور اکبرنژاد رییس شورای اسلامی شهر تبریز در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال ایران را به مردم شریف و قهرمان تبریز و استان آذربایجان شرقی تبریک گفت.

متن کامل پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حلاوت و شیرینی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال کشور، گوارای وجود مردم شریف و قهرمان تبریز و استان سرافراز باد.

سروقامتان جوان بسکتبال شهرداری تبریز با قابلیت و توانمندی منحصر به فرد خود توانستند با لطف خداوند متعال، حمایت مسئولان و به ویژه مردم عزیز و ورزش دوست به این موفقیت ارزنده دست یابند. قهرمانی شایسته تیم بسکتبال شهرداری در لیگ برتر نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران این خطه دارد و بدون تردید تلاش‌های مجدانه تک تک بازیکنان، مربیان، و مسئولان باشگاه این مهم را میسر ساخته است.

اینجانب ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه ورزشی شهرداری به خصوص مربیان، بازیکنان، و مسئولان این تیم، این پیروزی را به مردم ورزش دوست استان و تبریز ، دست‌اندرکاران و بازیکنان تبریک می‌گویم و امیدوارم این موفقیت ها و توفیقات در سایر رشته های ورزشی تکرار شود تا برگ زرین دیگری بر افتخارات استان بیافزاید.
سرافرازی همگان را از خداوند متعال آرزومندم.