به گزارش ترجمان صبح و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، نائب رئیس اول مجلس در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال کشور را به مردم شریف و قهرمان آذربایجان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

“بسمه تعالی

کسب عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال لیگ برتر کشور توسط تیم شهرداری تبریز را بر مردم بزرگ و همیشه قهرمان آذربایجان، مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان باشگاه شهرداری تبریز تبریک می گویم.

بدون شک این موفقیت و درخشش شایستگی و توانمندی جوانان ورزشکار آذربایجان را بار دیگر به همگان نشان داد و باعث خوشحالی مردم و جامعه ورزش استان شد.
ورزش آذربایجان پتانسیل ها و استعدادهای زیادی دارد که باید در همه زمینه ها مورد حمایت قرار گیرند.

قهرمانی نماینده ای از آذربایجان در لیگ برتر بسکتبال بعد از قهرمانی دیگر نماینده استان در لیگ برتر فوتسال، نشانگر این موضوع است که ورزش این خطه وارد مرحله جدیدی شده است که باید ضمن تداوم حمایت ها شاهد درخشش های دیگری نیز باشیم.

امیدوارم این موفقیت ها با قهرمانی تیم والیبال شهرداری ‌تبریز در لیگ برتر و موفقیت تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا تداوم داشته باشد.

بار دیگر این درخشش و پیروزی بزرگ را به مردم و هواداران ورزش آذربایجان تبریک گفته و از خداوند متعال برای بازیکنان و عوامل باشگاه شهرداری تبریز موفقیت های دیگری را خواستارم.

مسعود پزشکیان
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی”