به گزارش ترجمان صبح، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که معمولا اعتقادی به مصاحبه با رسانه های ایرانی ندارد و حرف های خود را در فیسبوکش انجام می دهد، اخیرا با انتشار پستی در صفحه خود خبر از عمل جراحی، اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی در آستانه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ داد. وی در پست خود نوشت:

“بعد از مصدومیت و عمل جراحی این بازیکن در انگلستان زمان حمایت از اشکان بعد از مصدومیت برای ریکاوری است. کارکنان تیم ملی از وضعیت اشکان آگاه هستند و امیدواریم او بتواند در اسرع وقت به تیم ملی اضافه شود. ما برای او بهترین ها را آرزو می کنیم. با توجه به نامشخص بودن میزان مصدومیت و وضعیت عمل جراحی این بازیکن نمی توان درباره آینده اظهارنظر کرد و مشخص نیست که این عمل جراحی باعث از دست دادن جام جهانی می شود یا دژاگه می تواند دومین جام جهانی خود را تجربه کند.”

در حالی که فدراسیون فوتبال ایران هنوز موضعی را در این مورد نشان نداده و این خود یک جای سوال بزرگ محسوب می شود، باید دید که اشکان دژاگه دوران نقاهت پس از عمل جراحی را چگونه خواهد گذراند و آیا خواهد توانست خود را به جام جهانی رسانده و دومین حضور خود در این رویداد بزرگ را رقم بزند یا خیر؟