محمد ایرانپوریان، مدافع تیم تراکتورسازی در گفت و گو با ترجمان صبح از شکست تیمش مقابل الاهلی عربستان و بازی آینده مقابل الغرافه گفت:

مقابل الاهلی بد نبودیم
می دانستیم بازی سختی با الاهلی داریم اما عملکرد بدی نداشتیم. در بسیاری از دقایق سوار بر بازی بودیم و واقعا روی یک بدشانسی و توپی که هیچ کدام فکر نمی کردیم، گل خوردیم. ما شانس های زیادی برای گل زدن در بازی با الاهلی داشتیم. تلاش زیادی کردیم اما موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد و در دقایق پایانی ناکام ماندیم. می توانستیم حداقل با یک تساوی زمین را ترک کنیم ولی این شانس را نداشتیم.

شانس صعود داریم
ما هنوز ۵ مسابقه دیگر داریم و باید هرطور شده این شکست را جبران کنیم. در بازی های بعدی نهایت تلاشمان را خواهیم کرد تا امتیازات را جمع کرده و یکی از دو تیم صعود کننده باشیم.

جو کاملا به ضرر ما بود
طبیعی است که ما دوست داشتیم در خانه خودمان میزبان باشیم. اینجا جو کاملا به ضرر تراکتور بود و بیشتر هواداران عربستانی در ورزشگاه حاضر بودند. این شرایط برای ما سخت بود. با این حال دیگر هرچه بوده گذشته و باید به آینده فکر کنیم.

بازی مقابل طارمی و اسنایدر
برای ما فرقی نمی کند که تیم روبه رو چه بازیکنانی در اختیار دارد. باید بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و با برد از زمین خارج شویم. مهدی طارمی و اسنایدر بازیکنان بزرگی هستند اما همانطور که گفتم ما به نام ها توجهی نمی کنیم و کار خودمان را انجام می دهیم.