به گزارش ترجمان صبح به نقل از آناج، سردار عابدین خرم پیش از ظهر امروز در مجمع عالی بسیج استان اظهار داشت: در شرایطی قرار گرفته‌‌ایم که بازار تولیدات‌‌مان یکی پس از دیگری در حال از دست رفتن است اما امیدواریم با همت فعالین حوزه اقتصادی و بخش خصوصی جهشی در وضعیت اقتصادی کشور به وجود بیاید.

وی ادامه داد: فرصت‌های زیادی در پیش روی ماست و با راهکار و کم کردن فاصله مابین تصمیم و اجرا می‌توانیم مشکلات اقتصادی را کاهش دهیم، تصمیمات کلان ما خوب است و برنامه‌ریزی نیز صورت می‌گیرد اما در اجرای تصمیمات دچار مشکل هستیم.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه فاصله تصمیم و عمل باید به حداقل برسد، تاکید کرد: امیدواریم با حضور نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در این جلسه، مطالبات مطرح گردد و با اجرای قوانین و سیاست‌های ابلاغی، قدم‌های مثبتی در حوزه اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه‌ای برای حل معضلات و مشکلات مردم در مناطق دور افتاده و محروم دارد و در حوزه پروژه‌های کلان، قرارگاه خاتم با عزم ویژه و اولویت‌ بندی مباحث درحال پیگیری کارهاست.

سردار خرم در خصوص جلسه با سردار جعفری و توضیحات برخی پروژه‌ها گفت: بنا شد از ابتدای سال ۹۷ به همراه مجموعه مسئولین قرارگاه خاتم، فرمانده سپاه پاسداران به آذربایجان‌شرقی سفر کنند و امیدواریم با ارائه طرح‌های دقیق و زمانبندی شده این پتانسیل و ظرفیت در اختیار مسئولین استان قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: در این حوزه امیدواریم با اجرای طرح‌های کاربردی و زودبازده اقدامات مناسبی را انجام دهیم.