به گزارش ترجمان صبح، ارطغرول ساغلام، سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با الجزیره اظهار داشت:

“ما در سه بازی قبلی عملکرد بسیار خوبی داشتیم. موقعیت های زیادی در بازی های قبلی داشتیم ولی موفق به کسب تنها یک امتیاز شدیم. فردا انشالله اولین گل و اولین برد را به دست می آوریم تا شانس صعود خود را تداوم ببخشیم.”

وی ادامه داد:

“رضا شربتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شرایط فعلی اصلا برای ما خوب نیست ولی باید ادامه دهیم. در دو بازی با گسترش و پیکان در لیگ برتر در هر دو بازی آن چه که هواداران می خواستند را به دست نیاوردیم. برای بازی فردا در انتظار هواداران زیادی هستیم تا یک جو پرشور را در بازی شاهد باشیم. در کنار هوادارنمان می خواهیم در آستانه عید نوروز یک عیدی خوب به هواداران بدهیم و در کنار یک بازی خوب نتیجه ای خوب بگیریم.”

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد:

“همان گونه که اشاره کردیم می خواهیم یک بازی خوب را در تبریز ارائه دهیم. دوست داریم بازی با الغرافه که بازی فینال ماست همزمان با جشن صعودمان باشد. امیدوارم که هوادارنمان فردا در کنار ما باشند در شب چهارشنبه سوری از هر گونه کاری که باعث محرومیت مان می شود جلوگیری کنند.”

ساغلام در واکنش به سوال خبرنگار باشگاه الجزیره که اعلام کرد ترسی از جو ورزشگاه نداریم گفت:

“بازی فوتبال با طرفدارانش خوب و زیباست. هر بازیکن و مربی دوست دارد که فوتبال را پیش هواداران بازی کند. بازی کردن در کنار ۷۰ هزار هوادار برای ما و تیم میهمان بسیار جذاب است. درست است که تیم الجزیره بازیکنان خوب و مطرحی دارند ولی امیدوارم که آنها برای اولین بار یک استادیوم با هفتاد هزار هوادار را هم از نزدیک ببینند.”

وی در مورد شرایط احسان پهلوان اظهار داشت:

“احسان پهلوان تا کنون ۴ گل زیبا برای ما به ثمر رسانده است. او در بازی های آسیایی هم شانس های زیادی برای گلزنی داشت ولی بدشانس بودیم که این موقعیت ها به گل تبدیل نشد.

سرمربی تراکتور در انتها خاطرنشان کرد:

“ما تا کنون هفت بازی عالی انجام داده ایم و برای فردا می خواهیم هشتمین بازی عالی مان را انجام دهیم که همراه با پیروزی باشد.”