به گزارش ترجمان صبح، تیم تراکتورسازی امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت. این دیدار در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از گروه اول برگزار خواهد شد. تراکتورسازی در حالی امروز به مصاف الجزیره خواهد رفت که علی رغم انجام عملکردی مناسب در سه بازی اخیر خود تنها یک امتیاز کسب کرده است. شاگردان ساغلام هفته گذشته در امارت مقابل الجزیره یک بازی بسیار خوب و تماشاگرپسند را ارائه کرد و موقعیت های بسیار خوبی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد ولی هیچ کدام از این توپ ها وارد دروازه خسیف نشد.

ساغلام در نشسست خبری پیش از بازی نیز اعلام کرد که تیمش محکوم به پیروزی در این دیدار است و باید همه منتظر یک سورپرایز ویژه از سرخ پوشان تبریزی باشیم. تراکتوری ها امید زیادی دارند که هوادارانشان امروز ورزشگاه را پر کنند تا در یک جو سنگین از حریف اماراتی پذیرایی کنند. بی شک حضور پرتعداد هواداران تراکتورسازی می تواند برگ برنده اصلی تیم ساغلام مقابل الجزیره ای باشد که شاید در تاریخ خود هیچ گاه تعداد هوادارانش به بیش از ۱۰ هزار نفر نرسیده باشد.

حضور هواداران در ورزشگاه یادگار امام می تواند یک روز خوب را در یادگار امام شکل دهد ولی موضوعی که باعث نگرانی است برگزاری بازی در یک روز خاص است. این بازی در چهارشنبه آخر سال برگزار می شود و اتفاقاتی که در سال های اخیر در چنین روزهایی در ورزشگاههای کشور رخ داد این نگرانی را ایجاد می کند که انفجار نارنجک و مواد محترقه دیگر در حین بازی جو بازی را تحت الشعاع خود قرار دهد. از آنجایی که AFC به شدت به چنین موضوعاتی حساس است هواداران تراکتورسازی باید در این روز حساس فکر بازی خانگی بعدی تیم شان را هم بکنند چرا که انفجار یک نارنجک برابر با محرومیت سرخ پوشان تبریزی از برگزاری یک بازی خانگی خواهد بود.

همان گونه که دیدیم تراکتورسازی اولین بازی خود مقابل الاهلی عربستان را در ورزشگاه بی طرف انجام داد و بدون تی تی ها به مصاف الاهلی رفت و بازی را واگذار کرد. به این ترتیب هواداران نباید شرایطی را ناخواسته فراهم کنند که باعث محرومیت تیم شان شده و در بازی آینده خانگی تیم شان بازهم شاهد برگزاری یک بازی خانگیِ خارج از خانه باشیم!