به گزارش ترجمان صبح،  “سیف الله زارع زده” در واکنش به انتشار فیلم های آزار و اذیت طفل سه ساله در فضای مجازی گفت: از شب گذشته که این فیلم در فضای مجازی منتشر شد، دستور قضایی فوری برای شناسایی و برخورد با متهم صادر شد و نیروی انتظامی از همان ساعت برای شناسایی و بازداشت فرد خاطی اقدام کرده است.

وی افزود: متهم شناسایی شده و هویت آن برای ما محرز شده است. تلاش برای دستگیری متهم ادامه دارد و به محض بازداشت وی، اقدام های قانونی شروع می شود و به اطلاع عموم هم خواهد رسید.

رئیس دادگستری شهرستان مرند تاکید کرد: تلاش داریم در اسرع وقت به نتیجه برسیم و مسئله برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.

زارع زاده با اشاره به منتشر شدن فیلم آزار و اذیت این کودک خردسال در فضای مجازی، افزود: منتشر کردن فیلم ها و تصاویر آزار و اذیت این دختر بچه درست نیست و موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شده است و این مورد هم پیگیری قضایی می شود. اشاعه دادن این رفتارهای زشت درست نیست و نمی دانم چرا عده ای با انتشار چنین تصاویری آرامش روانی جامعه را مختل می کنند.

وی گفت: فعلا تمرکز ما روی دستگیری و برخورد قضایی با متهم کودک آزار است تا با برخورد با وی موجب تسلی خاطر مردم شریف استان شویم. مطمئن باشید همکاران ما در دستگاه قضایی و نیروی انتظامی پای کار هستند.

زارع زاده افزود: واقعیت این است که ظاهراً این آقا پدر این طفل است و با همسرش متارکه کرده است و با وی اختلافات شدیدی دارد و این اطلاعات هنوز خام است و برای اینکه همسرش را تحت فشار قرار دهد این دختر بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

نصر