آذربایجان‌شرقی اجتماعی استان‌ها صنعت و اقتصاد
کد خبر : 106274
پنجشنبه - 19 مهر 1397 - 21:06
شهردار تبریز خبر داد؛

افزایش ۱۰ درصدی درآمدهای شهرداری نسبت به سال قبل

افزایش ۱۰ درصدی درآمدهای شهرداری نسبت به سال قبل

شهردار تبریز از افزایش ۱۰ درصدی درآمدهای شهرداری در شش ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش ترجمان صبح، ایرج شهین باهر در آیین بهره‌برداری از مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار ضمن قدردانی از  مردم جهت همکاری با شهرداری منطقه ۴ تبریز در اجرای پروژه‌های عمرانی، اظهار کرد: ویترینی کار کردن و بدهکار کردن شهر، در برنامه‌های شهرداری کلانشهر تبریز وجود ندارد و نمی‌خواهیم کاری کنیم که مدیران بعد از ما، معطل اجرای پروژه‌های ناتمام گذشته شوند.

وی ادامه داد: در اجرای تمامی پروژه‌های شهری، تلاش کرده ایم که حق و حقوق مردم را به صورت کامل پرداخت کرده و بدهکار هیچ یک از شهروندان نباشیم.
شهردار کلانشهر تبریز، اجرای کامل و ۱۰۰ درصدی پروژه‌های شهری را اولویت اصلی این نهاد عمومی عنوان کرد و ادامه داد: تمامی مدیران شهرداری باید بدانند که اگر کاری می‌کنیم نباید به مردم بدهکار بمانیم.
وی در خصوص انتخاب خود به عنوان نماینده شهرداران کلانشهرهای کشور تصریح کرد: بسیاری از شهرداری های کشور توان پرداخت حقوق کارمندان خود را ندارند ولی افتخار می کنیم که در کنار پرداخت حقوق کارکنان، پروژه های عمرانی شهر را نیز تعطیل نکرده و با تمام توان اجرا می‌کنیم.
وی تلاش برای کاهش هزینه و افزایش درآمد شهرداری را یکی دیگر از اولویت‌های مدیریتی خود عنوان کرد و گفت: هیچ شخصی نمی‌تواند ما را در ارائه خدمت به مردم سست کند و همچنان برای افزایش رفاه مردم و ارائه خدمات به آنان تلاش می‌کنیم.