به گزارش ترجمان صبح به نقل از ایسنا، محمد وحدتی هلان در خصوص موضع مجلس نسبت به حضور زنان در ورزشگاه‎ها، اظهار کرد: طرح یا لایحه‎ای در این خصوص مطرح نشده و هرکدام از نمایندگان هر یک نظری دارند و در صروت تجمیع نظرات، می‎توان به این سوال پاسخ داد که تا کنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص تصویب قانون تشدید مجازات اسیدپاش‌ها، گفت: این موضوع از سوی نمایندگان به ویژه نمایندگان خانم مطرح و در جلسه‎ای که با آقای لاریجانی داشتیم، قول دادند تا این آسیب، ریشه‌یابی، بررسی و با آن مبارزه شود، حتماً باید با کسانی که موجب ایجاد ناامنی می‌شوند، برخورد شود.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: در خصوص تصویب قوانین مهریه پس از گرانی سکه نیز این مسئله باید توسط کارشناسان، دولت و مجلس بررسی و از مردم نیز نظرخواهی شود تا قانونی که وضع می‎شود، به نفع هر دو طرف باشد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه برنامه‌ریزی خاصی در این راستا انجام نشده است، با توجه به این که در طول چند سال اخیر با مشکلات زیادی مواجه شده‎ایم، فکر کردن به این مشکل، نیازمند بستری آرام است، در خود شهرستان بستان آباد هم جلساتی در این راستا با جهاد دانشگاهی داشته‌ایم که نتایج خوبی گرفته شده است.

وی در پایان با در پاسخ به این که آیا مجلس نمی‎خواهد قوانینی را برای رعایت حق بیمار از سوی پزشک تصویب کند، خاطرنشان کرد: با افزایش ظرفیت رشته پزشکی در دانشگاه‌ها موافق هستم؛ چرا که در این صورت، تعداد پزشک نسبت به تقاضا زیاد می‎شود و پزشکان نیز کیفیت خدماتشان را افزایش داده و برای مشتری مداری هم که شده، برخی نکات را رعایت می‎‌کنند، خوشبختانه در مقایسه با چندین سال قبل، این روند رو به اصلاح است.