به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

* علیرضا بیرانوند به عنوان اولین بازیکن پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شد که به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت. بیرانوند پس از ورود به زمین به سمت محسن فروزان رفت و با این دروازه‌بان که رابطه خوبی با هواداران پرسپولیس ندارد، خوش‌و‌بش کرد.

* پس از این اتفاق بیرانوند و فروزان ابتدا به سمت هواداران تراکتورسازی رفتند و سپس بیرانوند، فروزان را به سمت هوداران پرسپولیس برد تا به نوعی این بازیکن را با هواداران پرسپولیس آشتی دهد. البته در این بین تعدادی از هواداران بازهم علیه فروزان شعارهای تندی سر دادند.

* بازیکنان دو تیم در هنگام ورود به زمین برای گرم کردن به شدت مورد تشویق قرار گرفتند.

* هواداران پرسپولیس زمانی که هواداران تراکتورسازی قصد تشویق تیم خود را داشتند با به صدا در آوردن شیپور‌های‌شان اجازه تشویق به تراکتوری‌ها نمی‌دادند.

* در اتفاقی جالب هواداران دو تیم در یک زمان شعار قهرمانی سر دادند.

* در حالی که نزدیک به ۳۰ دقیقه به آغاز مسابقه مانده است، قسمت پایین جایگاه مخصوص هواداران تراکتورسازی کاملاً پر شده، اما سکوهای بالا خالی است.

* هواداران تراکتورسازی با روشن کردن چراع موبایل خود به صورت هماهنگ تیم‌شان را تشویق کردند.

* در حالی که اغلب هواداران پرسپولیس ساکتند و در جای خود نشسته‌اند، هواداران تراکتورسازی به شدت تیم خود را تشویق می‌کنند.

* رضا مهاجری؛ سرمربی ماشین‌سازی تبریز که تیمش در هفته چهاردهم لیگ برتر با پرسپولیس بازی دارد، برای تماشای بازی وارد ورزشگاه شد. وی در مورد حضورش در ورزشگاه آزادی گفت: به دلیل اینکه با پرسپولیس در لیگ بازی داریم، به ورزشگاه آمدم تا شرایط این تیم را مورد بررسی قرار دهم.

وی در مورد دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی عنوان کرد: تراکتورسازی یکی از تیم‌های خوب ایران است و حتماً از پرسپولیس امتیاز می‌گیرد.

* محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی در میان تشویق شدید هواداران تیمش به ورزشگاه آمد و ابتدا دقایقی بین هواداران حضور داشت و سپس به جایگاه رفت.

* سپند امیرسلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون و مهرداد میناوند پیشکسوت فوتبال در ورزشگاه آزادی حضور دارند.