به گزارش ترجمان صبح، تیم بوکس جوانان آذربایجان‌شرقی از مسابقات قهرمانی جوانان کشور کنار گذاشته شد، این تصمیم برگزارکنندگان مسابقات به دنبال اعتراض سرمربی این تیم صورت گرفته است.

در وزن منفی ۶۹ کیلوگرم بوکسورهای گیلان و آذربایجان‌شرقی به مصاف هم رفتند که راند اول به سود بوکسور آذربایجان‌شرقی به اتمام رسیده و در راند دوم و سوم بوکسور میزبان به پیروزی دست یافته بود.

بعد از این مسابقه ابوذر فرجی مربی تیم بوکس آذربایجان‌شرقی وارد رینگ شده و اعتراضات وی، در نهایت منجر به کنار گذاشتن تیم آذربایجان‌شرقی از ادامه این مسابقات می‌شود.

فیلم منتشر شده‌، جزئیات بیشتری ‌‌از این اتفاق را نشان می‌دهد.

در این فیلم که با گوشی‌ تماشاگران ضبط شده است، مربی تیم آذربایجان‌شرقی در روی رینگ به شدت در حال اعتراض به داور مسابقه است و داور مسابقه هم در حال دلداری بوکسور جوان آذربایجان‌شرقی است.

در حالی که مربی تیم آذربایجان‌شرقی در حال اعتراض است یک پس گردنی محکم را حواله شاگردش می‌کند  و بوکسور جوان آذربایجان‌شرقی از شدت ناراحتی و از فرط خجالت ‌‌وسط رینگ به زمین می‌نشیند.

در ادامه فیلم یک فرد مسن خارج از رینگ، مربی تیم آذربایجان‌شرقی را فراخوانده و در حالی که احساس می‌شود، می‌خواهد در گوش وی حرفی بزند، مربی را غافلگیر کرده و گردنش را گرفته و همزمان چند نفر وارد رینگ شده و این مربی را به شکل زننده‌ای از رینگ خارج می‌کنند.

در ثانیه‌های پایانی فیلم در حالی که مربی در احاطه ۲ مامور نیروی انتظامی قرار دارد، مورد حمله چندین نفر قرار گرفته و در نهایت وی کشان کشان از سالن مسابقه خارج می‌شود.

حرکت زشت مربی تیم آذربایجان‌شرقی در ضرب و شتم شاگرد خود به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و باید حتما با وی برخورد قانونی گردد.

اما حمله چند نفر به وی در روی رینگ و خارج کردن او آن هم به زور قابل توجیه نبوده و قرار نیست هر اشتباهی را با اشتباه دیگری پاسخ داد.

قطع به یقین برگزارکنندگان مسابقات هم بابت برخورد ناشایست با مربی خاطی، نمره منفی در کارنامه خود ثبت کردند.

با وجود حضور نیروی انتظامی در سالن که در فیلم هم به خوبی قابل مشاهده است، لزومی برای ورود افراد دیگر به این قضیه نبوده و می‌شد به شکل منطقی‌تر مربی معترض آذربایجان‌شرقی را از رینگ مسابقه خارج کرد.