به گزارش ترجمان صبح، خانم ایرانی مدیر پناهگاه حیوانات ساعاتی پیش در حالی که شرایط روحی مناسبی نداشت در گفت و گو با خبرنگار نصر اظهار داشت: متاسفانه هزینه حمایت از حیوانات در این شهر بسیار سنگین است.

وی ادامه داد: ماجرا از این قرار است که یک قلاده سگ که توسط صاحب معتاد و بیمارش با اتو در حمام شکنجه می شد و تا حد کشت این حیوان زبان بسته را شکنجه می داد توسط گزارش یکی از بستگان اش به کلینیک اعزام شد.

این بانوی حامی حقوق حیوانات اضافه کرد: یک ماه از آن قضیه می گذشت که شب گذشته حوالی ساعت ۱۲ سه نفر قمه به دست به منزل شخصی ام حمله کردند و بنده و مادرم و پدر کهنسالم را زیر لگد خود انداختند که با فریادهایمان به پلیس اطلاع داده شد و در نهایت پیش از رسیدن پلیس فرار کردند.

ایرانی که خود با همت و ایستادگی اش پناهگاه حیوانات پردیس تبریز را راه اندازی و مدیریت می کند از وضعیت موجود در خصوص حمایت از حیوانات در تبریز انتقاد کرد.

وی که با گریه سخن می گفت اظهار داشت: بنده در حمایت از حقوق حیوانات هزینه های زیادی داده ام و در این مسیر نیز معمولا حمایتی از کسی ندیده ام ماجرا حمله شب گذشته به خانه مان نیز یکی از این هزینه ها است.

وی ادامه داد: چرا باید به خاطر حمایت از حیوانات بنده تهدید به اسید پاشی در خیابان شوم! چرا حمایت های واقعی از مدافعان حقوق حیوانات در این شهر وجود ندارد و چراهای دیگر که امیدواریم روزی فرا رسید که حمایت از حیوانات یک فرهنگ عمومی شود.

گزارش نصر می افزاید؛ با حضور ماموران کلانتری ۱۲ تبریز واقعه شب گذشته صورتجلسه شد تا با دستگیری عوامل حمله به منزل شخصی این مدافع حیوانات به سزای اعمال شان برسند./نصر