بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: مطمئنم که بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم، چون تراکتورسازی نسبت به فصل اول خیلی بهتر شده است.

وی ادامه داد: البته ما هم نسبت به نیم فصل اول تغییرات زیادی داشتیم و دیدار دو تیم در تبریز بسیار دیدنی و تماشاگرپسند خواهد بود. برای دیدار با تراکتورسازی تمرینات بسیار زیادی داشتیم و سعی می‌کنیم روز جمعه با کسب حداکثر امتیاز، جایگاه‌مان را با تراکتورسازی عوض کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در ارتباط با اعتراضات مکرر تیم‌ها به قضاوت داوران، تصریح کرد: من یک مربی فوتبال هستم و صلاحیت این موضوع را ندارم که بخواهم در ارتباط با قضاوت داوران، نظری دهم. اما به طبع بازی‌های لیگ رفته به رفته حساسیت بیشتری پیدا می‌کند که کوچک‌ترین اشتباهات داوری می‌تواند لطمه‌‌های زیادی به تیم‌‌ها بزند که داوران باید کمی دقت خود را بیشتر کنند.

بیژن طاهری در ارتباط با عملکرد مهاجم تیمش، مرتضی تبریزی خاطرنشان کرد: وقتی یک مهاجم چند هفته‌ای نتواند گلزنی کند، طبیعی است که به لحاظ روحی افت زیادی داشته باشد. اما تبریزی با گلزنی مقابل پیکان توانست شرایط روحی بهتری پیدا کند و امید دارم که مقابل تراکتورسازی هم عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

بیشتر بخوانید؛

کریمی‌هایِ استقلال آماده بازی با تراکتورسازی

استقلال بیانیه صادر کرد؛ برخی می‌خواهند فدراسیون و داوران را تحت تاثیر قرار دهند