به گزارش ترجمان صبح، اورجعلی علیزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این اقدام برای ایجاد مجدد ترددهای ایمن در این منطقه انجام شده است، افزود: این دستگاه ها شامل بیل مکانیکی، لودر، کمپرسی ۱۰ چرخ، گریدر، بولدوزر، بیل بکهو، جرثقیل، سواری کمک دار و ۲ دستگاه تانکر سوخت ۵ هزار لیتری و آب ۱۰ هزار لیتری است.

وی با بیان اینکه علاوه بر این ماشین آلات، گروه های کارشناسی و تعمیرات ماشین آلات این اداره کل برای تعمیر ماشین آلات اعزام شده اند، اظهار داشت: همچنین ۴۰ تخته پتو و بالش برای سیل زدگان این استان ارسال شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی یادآوری کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز به عنوان پشتیبان این اداره کل در انجام عملیات ذکر شده تعیین شده است.

علیزاده ادامه داد: ۱۱ دستگاه ماشین آلات راهداری و گروه های کارشناسی و تعمیرات ماشین آلات نیز از آذربایجان غربی به لرستان اعزام شده است.

وی گفت: طول راه های اصلی بروجرد ۱۲۸ کیلومتر و طول راه های روستایی این شهرستان ۵۴۰ کیلومتر است که تیم های اعزامی این اداره کل عملیات بازگشایی و ترمیم آن ها را آغاز کرده اند.