به گزارش ترجمان صبح، پس از تعطیلی یک روزه تمرین تیم تراکتورسازی تبریز، سرخپوشان تبریزی امروز کار خود را در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز کردند. نکته جالب این بود که تعدادی از هواداران تیم تراکتورسازی با دسته گل هایی در مقابل درب استادیوم بنیان دیزل حضور یافتند تا از مسعود شجاعی کاپیتان این تیم دلجویی کنند.

تعداد هواداران تراکتور که شاید به بیش از ۱۰۰ تن هم می رسید، تا آخرین دقایق تمرین افزایش یافت. آن ها کاغذ نوشت هایی هم در دست داشتند که به حمایت از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در آن پرداخته شده بود. طرفداران تراکتوری در مقابل درب ورزشگاه شعارهایی در جهت حمایت از تیم خود و کاپیتان های تیم ملی نیز سر دادند.

تمرین تیم تراکتور از ساعت ۱۲ آغاز شد و هواداران تنها توانستند ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین را تماشا کنند. یکی از آن ها پیراهن مسعود شجاعی را بر تن داشت و برخی دیگر هم با دسته های گل قرمز به ورزشگاه بنیان دیزل رفته بودند.

این در حالی است که لیکنز تمرین تراکتور را بدون تماشاگر کرده بود اما حضور هواداران تراکتور سبب شد تا آن ها برای دقایقی وارد ورزشگاه بنیان دیزل شوند. ژرژ لیکنز در پاسخ به نگرانی هواداران تراکتور مبنی بر غیبت شجاعی، دژاگه و حاج صفی به آن ها اطمینان داد که کاپیتان های تیم ملی در تمرین هستند و مشکلی وجود ندارد.

در روزهای اخیر درگیری اشکان دژاگه با هوادار تراکتور سبب شد تا برخی در استادیوم علیه او شعار بدهند. باتوجه به همین موضوع خیلی از هواداران تراکتور نگران بودند تا سه کاپیتان خود دیگر در ترکیب تراکتور به میدان بروند اما حالا به نظر می رسد مسئله بین طرفین حل شده است.

دلجویی هواداران تراکتور پس از آن رقم خورد که یک هوادار تراکتور در پایان بازی با پیکان، به بهانه عکس سلفی به شجاعی نزدیک شد اما برخورد بدی با او داشت و کاپیتان تراکتور را مورد ضرب و شتم قرار داد. البته این هوادار تراکتور بلافاصله دستگیر شد و فعلا هم روند قضایی پرونده خود را دنبال می کند.

در پایان این تمرین مسعود شجاعی در مقابل هواداران حاضر شد و گفت: با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم و به خاطر یک نفر تیم را رها نمی‌کنیم. هواداران نگران نباشند؛ هیچ‌کس خانواده‌اش را رها نمی‌کند. هواداران هم در این شرایط سخت تنهایمان نگذارند.

حال در این شرایط تراکتور یک بازی حساس در مقابل ذوب آهن خواهد داشت و در صورت برد مقابل سبزپوشان اصفهانی حداقل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار خواهد شد. هرچند که شاگردان لیکنز هنوز شانس قابل توجهی برای کسب جام قهرمانی دارند.

بیشتر بخوانید؛

عباس الیاسی: شرمنده شجاعی هستم

اسماعیل حسن‌زاده: شاید تا آخر هفته رای اتفاقات تبریز را صادر کنیم

حمله به بازیکنان ملی‌پوش تراکتورسازی توسط تماشاگران