به گزارش ترجمان صبح، به نقل از تسنیم، فرخ جلالی با بیان اینکه ناوگان اتوبوسرانی تبریز همانند سال‌های گذشته به‌منظور تسهیل در حمل و نقل نماز‌گزاران عید سعید فطر از تمامی خطوط شهری و حومه تبریز خدمت‌رسانی می‌کنند، اظهار داشت:طبق برنامه ریزی انجام یافته، ناوگان اتوبوسرانی از ساعت ۶ صبح عید سعید فطر از تمامی خطوط شهری و حومه تبریز نسبت به جابجایی نمازگزاران به محدوده مصلای اعظم امام خمینی (ره) اقدام می کند.

وی افزود: در راستای تکریم سالمندان و افراد کم توان در روز عید فطر، چهار دستگاه مینی بوس نیز برای جابجایی این عزیزان در مراسم نماز عید سعید فطر به صورت رفت و برگشت تا جایی که امکان تردد باشد، در نظر گرفته شده است که نسبت به ارائه خدمات رایگان به این عزیزان انجام وظیفه می کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در ادامه خاطر نشان کرد: پس از اتمام مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر تمامی اتوبوس ها در پایانه ها مستقر و جهت رفاه حال و آسایش نماز گزاران، مرحله دوم خدمات رسانی را آغاز می کنند.

جلالی در پایان گفت: ۲۰ دستگاه اتوبوس پشتیبان نیز از واحد گشت در پل قاری و پایانه جمهوری استقرار می یابند تا در صورت نیاز به نمازگزاران خدمات ارائه کنند.