به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی، مینا نیک رزم با اشاره به برگزاری پنجمین سوگواره عکاسی «بغض نگاه» اظهار کرد: همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و در راستای عکاسی و ثبت آیین‌های اصیل عزاداری حسینی (ع) در سطح استان و جهت‌دهی هنرمندان عکاس به خلق اثر با مفاهیم عاشورایی پنجمین سوگواره عکاسی «بغض نگاه» به همت کارگروه عکاسی حوزه هنری آذربایجان شرقی از اول محرم تا ۱۲ محرم برگزار می¬شود.
وی با اشاره به شرایط شرکت در نمایشگاه گروهی عکس سوگواره بغض نگاه ادامه داد: شرکت تمامی عکاسان استان آذربایجان شرقی در این رویداد آزاد است و هر عکاس می تواند حد اکثر پنج قطعه‌ تک عکس خود را به نشانی [email protected] ارسال کند.
وی در ادامه افزود: ضلع بزرگ عکس ارسالی ۱۵۰۰ پیکسل با رزولوشن ۳۰۰ بوده و حجم آن از ۴ مگابایت بیشتر نباشد و هیچ گونه نشانی از قبیل پاسپارتو، واترمارک، امضا و …. نباید بر روی عکس ها باشد.
نیک رزم همچنین ادامه داد: عکس‌ها به صورت رنگی یا سیاه سفید پذیرفته می‌شوند و در صورت راهیابی اثر به نمایشگاه، فایل اصلی(RAW)  آن جهت چاپ نهایی اخذ خواهد شد.
وی با بیان اینکه به آثار راه یافته گواهی شرکت از سوی حوزه ی هنری استان اهدا می شود، ادامه داد: نمایشگاه آثار منتخب در تاریخ ۲ تا ۸ مهرماه ۱۳۹۸ در نگارخانه ماه حوزه ی هنری برگزار خواهد شد.
گفتنی است، عکاسان علاقمند به شرکت در این سوگواره برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب‌سایت www.artabriz و یا با شماره ۰۴۱۳۵۵۵۲۵۵۷ تماس حاصل کنید.