به گزارش ترجمان صبح، سی‌وچهارمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان در حال حاضر مرحله چهارم خود را سپری کرده و این دوره از تور، فردا با برگزاری مرحله پنجم به کار خود پایان می‌دهد.

در این دوره از رقابت‌ها، ۱۰ تیم خارجی و ۴ تیم داخلی حضور دارند و نکته بسیار جالب سی‌وچهارمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان عدم حضور یک نماینده از تیم میزبان در این دوره از تور می‌باشد.

در دوره‌های گذشته، تیم‌های پتروشیمی و شهرداری تبریز توانسته بودند با رکابزنان تبریزی و آذربایجانی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند.

اما در دوره سی‌وچهارم، یک نکته می‌تواند برای دوست‌داران این رشته ورزشی جالب توجه باشد. محمد گنج‌خانلو رکابزن تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان توانسته است تابدین لحظه از تور، عنوان رکابزن ارزشمند امتیازی را از آن خود کند.

در دوره سی‌وسوم این تور، گنج‌خانلو توانسته بود با پیراهن تیم پیشگامان کویر یزد صاحب پیراهن سبز، رکابزن ارزشمند امتیازی تور سی‌وسوم شود.

سی‌وچهارمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان به مرحله ماقبل پایانی خود رسیده و این دوره، فردا در مرحله پایانی در مسیر سرعین به تبریز، به کار خود پایان می‌دهد.

فردا در مرحله پایانی تور سی‌وچهارم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، محمد گنج‌خانلو همانند دوره گذشته رکابزن ارزشمند امتیازی تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران-آذربایجان معرفی می‌شود.

بیشتر بخوانید؛

رکابزن قزاقستانی مدال طلای مرحله چهارم را از آن خود کرد/ پیراهن طلایی بر تن رکابزن روسی

شناخت خوبی از رقیبان دارم/ شاهد رقابت سرعتی از تمامی رکابزنان بودیم

حمید پورهاشمی: کمبود نفر باعث فشار روی تیم ما شد/ روسیه رکابزنان حرفه‌ای دارد