به گزارش ترجمان صبح، در این دیدار دکتر مسعود برزگر جلالی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با تاکید به حمایت از فرشتگان اوتیسم دستور به بهسازی و مناسب‌سازی پارک اوتیسم در سریع ترین زمان را صادر کرد.

وی علاوه بر انجام بهسازی و مناسب سازی پارک اوتیسم ، فضای های صوتی و بصری شهرداری تبریز از جمله بیلبردها، سازه‌ها و نمایشگرهای شهری همچنین رادیو پارک را جهت بهره‌مندی جامعه اوتیسم و فرهنگ‌سازی در اختیار انجمن اوتیسم آذربایجان قرار داد.

از جمله مصوبات مهم سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز بهسازی و نرده کشی فضاهای ورزشی – بازی – استراحت – محل شن بازی کودکان و استخر همچنین نرده کشی دور پارک اوتیسم بود.

حامی بزرگ جامعه اوتیسم کاشت شمشاد – تعمیر اسباب بازی فرشتگان زیر ۱۴سال و افزودن اسباب بازی فرشتگان بالای ۱۴سال – افزودن دستگاه ورزشی و آلاچیق به محیط پارک – تابلو گذاری و رنگ آمیزی به رنگ اصلی اوتیسم و احیا و بازسازی محل نگهداری حیوانات نیز مصوب کرد.

گفتنی است در کمال تعجب و تحسین، مصوبات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز کمتر از ۵ روز به فاز عملیاتی رسیده و رشد قابل توجهی دارد که جامعه اوتیسم آذربایجان سپاسگزار اقدامات شهرداری تبریز می‌باشد.

پارک اوتیسم در مجاورت پارک بزرگ ائل گلی تبریز در خیابان باغچه بان تبریز قرار دارد و این پارک تنها مامن فرشتگان و خانواده های اوتیسم تبریز است.