قائم اسلامی‌خواه هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص پیروزی تیمش مقابل سایپا از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: این ۳ امتیاز برای ما بسیار با ارزش بود، چون سایپا حریف بسیار سرسختی است.

وی ادامه داد: این روزها در لیگ برتر فوتبال ایران ۳ امتیاز گرفتن بسیار سخت است، چون تمامی تیم‌ها واقعا فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارند. خوشبختانه به صورت موقت هم به رده نهم جدول صعود کردیم و خوشبختانه پتانسیل بالایی هم داریم که بتوانیم جزو تیم‌های تک رقمی لیگ باشیم.

هافبک تصریح کرد: باتوجه به نتایجی که در چند هفته اخیر کسب کردیم، کادرفنی و بازیکنان بسیار با انگیزه هستند و اگر اتفاقات خاصی رخ ندهد، مطمئن هستم که می‌توانیم حتی مقابل تیم‌های مدعی لیگ بسیار عالی بازی کنیم.

اسلامی‌خواه در پاسخ به این سوال که رفت‌ و آمدهای زیادی بین دو تیم تراکتور و ماشین‌سازی صورت گرفته و او هم یکی از این بازیکنان است، گفت: تراکتور باشگاه بسیار بزرگی بود و هواداران خیلی زیادی هم دارد. اما از طرفی هم خوشحالم از اینکه در ماشین‌سازی هستم و این تیم هم آرامش خیلی زیادی دارد.

وی ادامه داد: بدشانسی‌های زیادی گریبان‌گیر من شد و نتوانستم باید و شاید در تیم تراکتور عملکرد قابل قبولی داشته باشم. چون به هرحال تراکتور بازیکنان اسم و رسم‌دار زیادی دارد و طبیعی بود که چندان موقعیت بازی به من نرسد اما الآن خیلی خوشحالم که در ماشین‌سازی هستم و در ترکیب اصلی رسول خطیبی قرار گرفتم.

بازیکن ماشین‌سازی افزود: من حتی اوایل فصل هم صحبتی با مصطفی دنیزلی نداشتم و من مجبور بودم برای ادامه فوتبالم تیمم را عوض کنم تا بتوانم بازی کنم. حتی قبل از حضور دنیزلی در تراکتور بحث حضور من در پادگان آموزش سربازی بود و به همین علت و یک‌سری اتفاقات دیگر باعث شد تا به ماشین‌سازی نقل مکان کنم و البته از این اتفاق هم بسیار خوشحالم.

قائم اسلامی‌خواه در پایان صحبت‌هایش اشاره‌ای هم به احتمال دعوت شدن به تیم ملی در تیم‌های کوچک، خاطرنشان کرد: کادرفنی تیم ملی معمولا در از تیم‌های بزرگ لیست خود را تهیه می‌کند اما به هرحال ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که نتایج خوبی کسب کنیم. نتایج قابل قبول باعث می‌شود تا دید کادرفنی و دیگر فوتبال دوستان هم قطعا تغییر می‌کند که اگر این روند را ادامه دهیم، ماشین‌سازی هم می‌تواند در تیم ملی نماینده داشته باشد.