رئیس جمهور آمریکا در ادامه سلسله توئیت‌های جنجالی خود این بار به آژانس امنیت ملی آمریکا و پلیس فدرال حمله کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، دونالد ترامپ در چند توئیت جدید در حساب توئیتری خود با اشاره به جنجال اخیر بر سر ارتباط مایکل فلین مشاور امنیت ملی مستعفی خود با روسیه نوشت: اطلاعات [مربوط به موضوع فلین] به صورت غیرقانونی توسط نهاد امنیتی (آژانس امنیت ملی و اف بی آی؟) به نیویورک تایمز و واشنگتن پست ناکام داده می‌شود. درست مثل روسیه.

وی افزود: رسوایی واقعی اینجاست که اطلاعات طبقه‌بندی شده توسط “نهاد اطلاعاتی” مانند شکلات به بیرون درز پیدا کرده است.

وی همچنین در توئیت دیگری از خبرنگار تندروی شبکه بلومبرگ «الی لیک» حمایت کرده و نوشته است: آژانس امنیت ملی و اف بی آی … نباید در سیاست‌های ما مداخله کنند…و این شرایطی بسیار جدی برای آمریکاست.

ترامپ که پیش از این نیز به رسانه‌های جریان اصلی آمریکا تاخته بود در توئیتر نوشت: رسانه های خبری جعلی با تئوریهای توطئه و نفرت کور خود در حال دیوانه شدن هستند. «ام اس ان بی سی» و «سی ان ان» ارزش دیدن ندارند. فاکس نیوز عالی است.

رئیس جمهور آمریکا افزود: این موضوع مزخرف ارتباط روسیه [با فلین] تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات فراوانی است که کمپین شکست خورده هیلاری کلینتون مرتکب شد.

وی همچنین درباره کریمه نیز اظهار نظر کرد و نوشت: کریمه در زمان دولت اوباما [توسط روسیه] گرفته شد. آیا اوباما در قبال روسیه رویکرد بسیار ملایمی داشت؟

منبع: تسنیم