مدافع تیم فوتبال ماشین سازى تبریز با اعلام این که تیمش به شخصیت واقعى و اصلى خود بازگشته است، گفت: در بازى‌هاى باقى مانده، همچون بازى‌هاى قبلى با جان و دل براى موفقیت ماشین سازى تلاش می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، امین حاج‌محمدى با اشاره این مطلب، اظهار کرد: بازى مقابل سپاهان و نمایش جسورانه ما نشان داد که ماشین‌سازى تیمى قدَر و توانمند است و من خوشحالم که در اندک زمان ممکن، بازیکنان به این سطح از خودباورى رسیده‌اند که مى‌توانند هر حریفى را تحت فشار قرار دهند.

وى افزود: پیروزى بر سپاهان در اصفهان نه یک اتفاق، که حاصل بلوغ تاکتیکى و فنى ماشین‌سازى بود و هواداران تردید نکنند که این روند تا حصول به نتیجه بقاء در لیگ برتر ادامه خواهد داشت.

مدافع سبزپوشان در پاسخ به عملکرد خوبش در دیدارهاى اخیر براى ماشین‌سازى گفت: موفقیت و عملکرد خوب من نتیجه همکارى و کار تیمى است و همه بازیکنان با تلاش و غیرت خود به نتیجه گیرى خوب تیم کمک کرده اند و من مطمئنم روزهاى خوب ماشین سازى در راه است.

حاج محمدى افزود: به سه امتیاز بازى فردا نیاز داریم چرا که با کسب این سه امتیاز راهمان براى صعود در کدول هموارتر خواهد شد.

گفتنی است؛ ماشین‌سازی در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر، روز جمعه در تبریز میزبان نفت تهران خواهد بود.

منبع: ایسنا