به گزارش ترجمان صبح، رسول خطیبی که پیش از شروع فصل مجددا به لیگ برتر و یک تیم تبریزی بازگشت و هدایت ماشین‌سازی را برعهده گرفت، در وقفه زمستانی مسابقات اقدام به جدایی از جمع سبزپوشان آذربایجان کرد و با گذشت ۷۲ ساعت از اظهار نظرهایش مبنی بر استعفا از این تیم، رسما از ماشین‌سازی جدا شد.

او در ماشین‌سازی فصل را با پیروزی مقابل استقلال شروع کرد و تا پایان هفته شانزدهم ۶ پیروزی، ۴ تساوی و ۶ شکست در کارنامه‌اش به ثبت رساند که عملکرد خوبی برای تیم کم‌هزینه و جوان او محسوب می‌شد، اما امروز به صورت توافقی و با رضایت طرفین، به پایان کارش در این باشگاه رسید.

خطیبی در شرایطی از ماشین‌سازی رده نهمی جدا شد که سه روز قبل در فضای مجازی خبر از استعفایش داده بود، اما طی دو روز گذشته هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل این باشگاه عنوان می‌کرد این سرمربی به صورت کتبی فسخ قراردادی ارائه نداده ولی در نهایت امروز جدایی او از جمع سبزپوشان رسمی شد.

در روزهای گذشته از تیم‌های مختلفی به‌عنوان مقصد نهایی رسول خطیبی یاد شده ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده و به نظر می‌رسد در نقل و انتقالات زمستانی او هدایت یک تیم دیگر را برعهده بگیرد.

آنطور که نصیرزاده عنوان کرده، جانشین رسول خطیبی در ماشین‌سازی، تا فردا جمعه مشخص خواهد شد.