به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال تراکتور در فصل‌های متعدد حضور در لیگ برتر، جام حذفی و حتی لیگ قهرمانان آسیا، بردهای شیرین و پرگلی داشته است.

در این مدت، این تیم حدود بیش از ۱۰ بازی برد بالای ۴ گل داشته است که در این گزارش نگاهی به بهترین و پرگل‌ترین دیدارهای مهم تراکتور می‌پردازیم.

تراکتور ۶-استقلال خوزستان صفر؛ دیدار تراکتور مقابل استقلال خوزستان در هفته هشتم لیگ هجدهم که در تبریز برگزار شد، با برد پرگل ۶ بر صفر تیم تبریزی همراه بود.

تراکتور ۵-گهر دورود صفر؛ در لیگ ۹۲-۹۱ تیم فوتبال تراکتور توانست با نتیجه پرگل ۵ بر صفر حریف درودی خودش را شکست دهد و با این پیروزی توانست به صدر جدول لیگ برتر نیز برسد.

تراکتور ۵-استقلال اهواز صفر؛ آخرین بازی لیگ پانزدهم بین دو تیم تراکتور و استقلال اهواز برگزار شد که تراکتور با نتیجه ۵ بر صفر حریف اهوازی‌اش را شکست داد و در نهایت در رده چهارم جدول قرار گرفت.

تراکتور ۴-الجزیره امارات صفر؛ بدون شک یکی از بردهای پرگل و البته بسیار مهم تراکتور در زمان حضورش در لیگ قهرمانان آسیا، برد ۴ بر صفر تیم الجزیره امارات در دیدار نخست لیگ قهرمانان آسیا بود. “هنک تن‌کاته” سرمربی سابق چلسی هدایت تیم اماراتی را برعهده داشت که این تیم با شکست سنگین در تبریز، تحقیر شد.

تراکتور ۴-نساجی مازندران صفر؛ هفته هفتم لیگ جاری تراکتور در قائم‌شهر مهمان تیم نساجی این شهر بود که توانست با هدایت مصطفی دنیزلی، ۴ بر صفر حریفش را شکست دهد.

تراکتور ۴-پرسپولیس یک؛ یکی از بردهای شیرین تراکتور بدون شک به سال‌های قبل برمی‌گردد. روزی که دنیزلی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، محسن فروزان دروازه‌بان جنجالی گلر تراکتور بود و علیرضا فغانی داور ایرانی نیز که چندان چهره خوبی بین هواداران تراکتور ندارد، دیدار تراکتور و پرسپولیس را در تبریز سوت زد.

این دیدار در هفته سی‌ودوم لیگ یازدهم برگزار شد و تیم فوتبال تراکتور در حضور هزاران هوادار پرشورش در ورزشگاه یادگار امام تبریز توانست این تیم تهرانی را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

تراکتور ۴-استقلال یک؛ یکی دیگر از بردهای پرگل تراکتور مقابل تیم‌های تهرانی، نتیجه ۴ بر یک لیگ چهاردهم بود که تونی اولیویرا نیز هدایت تراکتور را برعهده داشت. در آن فصل، محسن فروزان دروازه‌بان استقلال بود و تراکتور با هت‌تریک سامان نریمان جهان توانست استقلال را در ورزشگاه آزادی تهران را شکست دهد.

تراکتور ۴-راه‌آهن یک؛ تیم تراکتور در هفته هشتم لیگ ۹۴-۹۳ در تبریز میزبان تیم راه‌آهن بود که توانست با نتیجه ۴ بر یک حریفش را در تبریز شکست دهد.

تراکتور ۴-سپاهان اصفهان یک؛ تیم تراکتور توانسته مقابل تیم‌های اصفهانی نیز عملکرد خوبی داشته باشد و در هفته سیزدهم لیگ دوازدهم، تراکتور در ورزشگاه فولادشهر توانست سپاهان مدعی را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

تراکتور ۴-ذوب‌آهن اصفهان یک؛ در هفته دوازدهم لیگ هجدهم تراکتور محمد تقوی، میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود. در این دیدار تراکتور توانست با هت‌تریک “هری لی اروین” مهاجم پرحاشیه‌ بریتانیایی‌اش تیم اصفهانی را شکست دهد.

البته برد ۴ بر یک تراکتور در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل مس کرمان در تبریز نیز جزو بهترین بردهای تراکتور تبریز محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید؛

احتمال جدایی یک بازیکن خارجی از تراکتور

مهرآزما: تونی من را نمی‌شناخت و نتوانست به من اعتماد کند/ حضور در تراکتور برای من افتخار بود

نگاهی به آمار برترین گلزنان خارجی تراکتور/ ادینیو برزیلی در صدر جدول

نگاهی کلی به آمار تقابل تراکتور مقابل تیم‌های تبریزی