علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص برخی حواشی پیش آمده برای تیم فوتبال تراکتور، اظهار کرد: متاسفانه در چند روز اخیر برخی حواشی به تیم بزرگ تراکتور وارد شده است. البته این حواشی از سوی برخی افراد که قصد ضربه زدن به فوتبال آذربایجان را دارند به تراکتور ضربه زده است.

وی ادامه داد: با یک نگاه ساده متوجه می‌شویم که خیلی از تیم‌های ایرانی به بازیکنان خارجی و حتی بازیکنان داخلی نیز بدهی‌های زیادی دارند. اما یک بدهی ساده تراکتور سریعا گسترش یافت و متاسفانه توسط برخی افراد به معضل بزرگی تبدیل شد.

کاپیتان سابق تراکتور در رابطه با مالکیت زنوزی در این تیم گفت: آقای زنوزی به تنهایی ۲ باشگاه قدیمی و ریشه‌دار تبریز و آذربایجان را مدیریت می‌کند و این کاملا بی‌انصافی است که برخی افراد بنابه منافع شخصی، به دنبال تخریب آقای زنوزی باشند.

علی ابراهیمیان افزود: آقای زنوزی در این چند سال علاوه بر حمایت همه جانبه از فوتبال و ورزش آذربایجان، برای صدها جوان آذربایجانی نیز اشتغال آفرینی کرده است و واقعا زحمات زیادی به فوتبال ایران کشیده است.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در این شرایط به نظرم بهتر است که هواداران فقط به تصمیمات مالک و مدیریت باشگاه احترام بگذارند. هواداران و فوتبال دوستان تراکتور نباید اجازه وجود حواشی در این تیم را بدهند. بهترین تصمیم، تبعیت از تصمیم‌های آقای زنوزی است.