به گزارش ترجمان صبح، بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، لیگ‌های فوتبال ایران به حالت تعلیق درآمد و تیم‌ها نیز تمرینات خود را تعطیل کردند.

پس از قطعی شدن شروع مجدد لیگ برتر با رعایت برخی پروتکل‌های بهداشتی و عدم حضور تماشاگران، لیگ برتر و لیگ‌های پایین‌تر مسابقات و تمرینات خود را شروع کردند.

ساکت الهامی سرمربی تراکتور نیز برای بهتر شدن اوضاع تراکتور، علی ابراهیمیان کاپیتان سابق تراکتور و مصطفی صداقت مربی مشهدی و سابق شهر خودرو را به عنوان دستیاران خود انتخاب کرد.

در این بین قطعا حضور ۲ مربی برای کمک به تراکتور کمک شایانی به تراکتور و ساکت الهامی کرد تا بتوانند با تقسیم وظایف، شرایط تراکتور را بهبود ببخشند.

یکی از ضعف‌های اصلی تراکتور در این فصل، عدم وجود گلزن تمام عیار بوده و به اصطلاح خیلی ساده‌تر، تراکتور مهاجم گلزن نداشت.

حضور علی ابراهیمیان مربی سابق تیم محشتم تبریز که توانست تا آخر زمان حضورش در این تیم عملکرد مناسبی داشته و حضور در ترکیب تراکتور در سال‌های گذشته کمک شایانی به ساکت الهامی کرد.

براساس شنیده‌ها از تیم تراکتور، علی ابراهیمیان که همبازی مسعود شجاعی در تیم سایپا نیز شده بود، در این مدت کمک شایانی به ساکت الهامی در تراکتور کرد و قطعا در این مدت تراکتور نیز شرایط نسبتا قابل قبولی را نسبت به هفته‌های نخستین لیگ ارائه داد.

حال اصلی‌ترین موضوع تراکتور در این فصل، جام حذفی می‌باشد که سرخ‌پوشان تبریزی توانستند تا مرحله نیمه نهایی پیش بروند و با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان می‌توانند جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کنند. (یک‌پای فینال یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس است که جواز حضور در لیگ قهرمانان را کسب کردند.)

حال در این جام حذفی نقش مربیان و کادرفنی بیش از قبل دیده می‌شود. باید دید که ساکت الهامی، علی ابراهیمیان، مصطفی صداقت، علیرضا پژمان و دیگر مربیان می‌توانند با موفقیت تراکتور در جام حذفی دل هواداران را شاد کنند یا نه.