به گزارش ترجمان صبح، لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور ظاهرا قرار است از مهر ماه به صورت گروهی آغاز شود. تیم فوتسال مس سونگون نیز که ۳ فصل پیاپی قهرمان لیگ ایران می‌شود، به عنوان تنها نماینده آذربایجان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

علیرضا افضل سرمربی این تیم به دلیل اتفاقات رخ داده در دیدار برگشت فینال فصل گذشته به مدت یک فصل از حضور در فوتسال محروم شده بود، در گفت‌وگو با ترجمان صبح در خصوص آخرین وضعیت محرومیتش گفت: جلسه کمیته استیناف در این خصوص برگزار شده است و ما نیز منتظر نظر نهایی مسئولان مربوطه در این خصوص هستیم.

وی ادامه داد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، هفته آینده برای تمدید قرارداد با مس سونگون به تبریز سفر می‌کنم و طبق صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه مس انجام شده است، همان کادرفنی فصل گذشته قرار است در فصل جدید نیز حضور داشته باشند.

سرمربی مس سونگون در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان تیمش، اظهار کرد: قرارداد برخی از بازیکنان تیم تمدید شده و قرار بر این است که قرارداد برخی از بازیکنان نیز تمدید شود. در خصوص حمید احمدی نیز باید بگویم که وضعیت وی برای حضور در مس سونگون هنوز قطعی نشده است.

افضل در پاسخ به لغو تمدید قرارداد جاوید آقای گل لیگ، عنوان داشت: در این خصوص باید بگویم که احتمال برگشت مهدی جاوید به تیم زیاد است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده در خصوص این موضوع چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: مس سونگون همانند فصل‌های گذشته برای قهرمانی در لیگ برتر پا به میدان می‌گذارد و امیدوارم که بتوانیم با قهرمانی مجدد در لیگ ایران و آسیا، دل مردم آذربایجان را شاد کنیم.