به گزارش ترجمان صبح، دبستان ۶ کلاسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، زیربنای ۹۵۵ متر و هزینه‌کرد ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره مسکن و شهرسازی یکی از طرح های افتتاح شده در این روز بود.

زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی روستای قوزلوجه با هزینه ۱.۱ میلیارد و صد میلیون تومان هزینه کرد و خانه بهداشت روستای چنار با صدمیلیون تومان دیگر طرح های بهره برداری شده در روز ششم بودند.

فرماندار عجب شیر روز جمعه در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: مردم ولی نعمتان نظام و مسوولان هستند و اولویت اول مدیران اجرایی باید خدمت بی منت به آنها باشد.

عادل اصغرپور افزود: فرصت خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی توفیق الهی است و این فرصت باید به بهترین نحو در راستای خدمت‌رسانی و رضایتمندی آنان مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر با توکل بر خدا، تلاش بی وقفه و تاسی از فرامین امام راحل از لحظه لحظه توفیق خدمتگزاری استفاده کردند و با دلسوزی به گره گشایی از کار مردم و انقلاب اسلامی پرداختند.

وی اضافه کرد: هفته دولت فرصتی برای تجلی مردم‌سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و ارایه کارنامه واضح و گویای این تلاش ها در عرصه‌های گوناگون است.

اصغرپور اظهار داشت: اکنون که کشور در شرایطی ویژه ای قرار دارد با درایت و تلاش بی وقفه دولت تدبیر و امید در رفع تحریم های ظالمانه، گام های بلندی در جهت رونق اقتصادی، آرامش سیاسی و عزت و توانمندی ملت ایران در عرصه های داخلی و بین المللی برداشته شده و به طور یقین همدلی و همزبانی دولت و ملت بیش از هر زمان دیگری فراهم گشته و افق های جدیدی از پیشرفت و توسعه پیش روی ملت تاریخ ساز ایران گشوده خواهد شد.