به گزارش ترجمان صبح، غلامرضا مسعودی ریحان عضو شورای شهر تبریز دیروز در جلسه این شورا که با حضور مدیرعامل، سرپرست و بازیکن تیم فوتبال تراکتور همراه بود، ادعایی جالب داشته است.

این عضو شورای شهر مدعی شده است که از شورا می‌خواهد یک روز از حقوق ماهیانه‌ او را کم کرده و به حساب باشگاه تراکتور واریز کند.

ناصر هوشیار سرپرست تیم منحل شده دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز در واکنش به این موضوع، به خبرنگار ترجمان صبح گفت: درخواستی که ایشان داشتند بسیار جالب و مورد پسند است اما ای‌کاش به فکری به حال ورزشکارانی داشته باشد که از شهرداری طلب دارند.

وی ادامه داد: ما در سال ۱۳۹۷ تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز را به تورنمنت ترکیه اعزام کردیم که مجموع حقوق اعضای تیم و رکابزنان، حدود ۲۶۰ میلیون تومان بوده که فعلا هیچ دریافتی نداشتند.

سرپرست سابق تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز افزود: الآن هزینه خرید ۲ دوچرخه بیشتر از ۲۶۰ میلیون تومان است که واقعا من نمی‌دانم چرا عضو شورای شهر به جای درخواست از سازمان ورزش شهرداری برای پرداخت بدهی‌های خود، به فکر باشگاه تراکتور است.

هوشیار خاطرنشان کرد: همه ما به خوبی می‌دانیم که خوشبختانه باشگاه تراکتور هیچ نیازی به کمک‌های مالی دیگر سازمان‌ها یا اشخاص ندارد. در نهایت باید بگویم عضو محترم شورای شهر به جای پرداخت حقوق ماهیانه خود به باشگاه تراکتور، ای‌کاش حقوقش را به رکابزنانی که ریالی دریافتی نداشتند، واریز کند.