به گزارش ترجمان صبح، صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه تراکتور حوالی ظهر ساعت ۱۳ با انتشار یک استوری سوال برانگیز و تایم‌بندی یک ساعت مشخص، سوال‌های زیادی را در ذهن هواداران ایجاد کرد.

خیلی از هواداران و حتی برخی از رسانه‌ها خبر از بمب ‌های نقل‌وانتقالاتی و حتی سرمربی جدید این تیم می‌دادند که طبق تایم بندی، قرار بود حوالی ساعت ۱۲:۴۵ امروز منتشر شود.

تا بدین لحظه نیز خبری از این موضوع نیست و مدیران باشگاه تراکتور هنوز از وضعیت سرمربی تیمشان صحبت نکردند و علی رغم فعالیت قابل توجه استقلال، سپاهان و پرسپولیس در جذب بازیکن، تیم تبریزی اقدامی به جذب بازیکن نکرده است و خبری از بمب مالک باشگاه تراکتور نشده است.

عدم خرید بازیکن، بلاتکلیفی در وضعیت سرمربی و استوری سوال برانگیزی که نتیجه نداشت باعث شده است تا برخی از هواداران این تیم در فضای مجازی نسبت به وضعیت فعلی تیم محبوب‌شان اعتراض کنند.

این شرایط در حالی است که برخی از رسانه ها مدعی شدند که ساکت الهامی به دلیل برخورد نامناسب با ناظر ویژه دیدار فینال جام حذفی ۶ ماه از میادین دور می‌شود و با این شرایط قطعا مدیران این باشگاه تبریزی به فکر سرمربی جدید برای تیمشان هستند.

بیشتر بخوانید؛
بمب‌های خبری مالک باشگاه تراکتور در راه است؟ + عکس
ادعای یک رسانه: فرهادِ استقلال سرمربی تراکتور می‌شود
غیر رسمی: سرمربی تراکتور شش ماه محروم می‌شود