به گزارش ترجمان صبح، مهدی منتظر وکیل باشگاه تراکتور پس از خروج از جلسه رسیدگی به پرونده رشید مظاهری اظهار داشت: در مورد نتیجه جلسه نمی‌توانم صحبتی کنم چون ممنوعیت آیین‌نامه‌ای دارد. جلسه خوبی بود، امیدواریم بر اساس آنچه آیین نامه دلالت می‌کند، دوستان کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال همان طور که تکلیف دارند، با حسن نیت و مستقل عمل کنند. چنین انتظاری از آنها می‌رود و جلسه هم چنین امری را می‌رساند.

منتظر در مورد این که آیا باشگاه تراکتور با توجه به قرارداد مظاهری و این که خود این دروازه‌بان اعلام کرده بود شرایط فسخ داشته، مدارک و مستندات جدیدی ارائه داده، گفت: او ادعایی داشت که استمهال شده و منتظریم در جلسه دیگری یا با ادله‌ای که ابراز می‌کنند ان‌شاالله به این موضوع رسیدگی شود.

وی در خصوص این که آیا باشگاه تراکتور قصد دارد مظاهری را به این تیم برگرداند، گفت: این تصمیم برعهده مدیران ارشد باشگاه است. وکالت ما در این پرونده حاضر است.

وکیل باشگاه تراکتور در مورد این که چه تنبیهاتی ممکن است به خاطر این رأی در نظر گرفته شود گفت: آنچه که آیین نامه به روشنی بر آن دلالت می‌کند بحث غرامت و محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی است. با فرض این که استدلالات ما در این پرونده صحت داشته باشد. تشخیص غرامت برعهده ما نیست. بر اساس آیین نامه اظهارات مسئولان در جلسه محرمانه است ولی طبیعتا ما مطالب را به اطلاع مدیران باشگاه می‌رسانیم و اگر آنها صلاح دیدند در باره آن صحبت می‌کنند.

بیشتر بخوانید؛
ادعای رسانه‌ای: سرمربی سابق استقلال با تراکتور به توافق رسید
تراکتوری‌ها به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کنند
درخواست تراکتور از کمیته وضعیت درباره پرونده مظاهری