به گزارش ترجمان صبح، تیم ملی فوتسال کشورمان فردا با پرواز اختصاصی راهی ازبکستان می‌شود تا ۲ دیدار دوستانه برگزار کند. اما در لیست انتخابی سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی، علیرضا صمیمی گلر اول تیم ملی حضور ندارد.

صمیمی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی گفت: به هرحال این موضوع تشخیص سرمربی تیم ملی است. البته من با میشائیل پطروس مربی دروازه‌بانان تیم ملی صحبت کردم و وی نیز صلاح دید تا من استراحت کنم و به دیگر گلرها نیز فرصت نمایش داده شود.

وی ادامه داد: البته کادرفنی تیم ملی تلاش کرده است تا بیشتر جوانگرایی کند و به همین علت در این اردو، سپهر محمدی و سعید مومنی حضور دارد و به غیر از این موضوع، هیچ مسئله خاصی دیگری وجود ندارد.

گلر مس سونگون در رابطه با وضعیت تیمش پیش از آغاز لیگ برتر، اظهارداشت: ما حدود یک هفته تمرینات بسیار پرفشاری را در شهر ورزقان سپری کردیم و در تمامی روزهای اردو، تمرینات در ۳ نوبت برگزار می‌شد که باعث شد تا بازیکنان حاضر شرایط بهتری پیدا کنند که البته ۶ نفر از بازیکنان تیم نیز در اردوی تیم ملی حضور دارند.

صمیمی در رابطه با یارگیری تیم گیتی پسند افزود: خیلی دوست دارم که فوتسال از ۲ قطبی بودن خارج شود. باتوجه به یارگیری‌هایی که تیم کراپ الوند، فرش آرا مشهد و حتی تیم سن ایچ ساوه داشته است، احساس می‌کنم که خیلی از تیم‌ها چراغ خاموش حرکت می‌کنند و با شروع مسابقات لیگ برتر متوجه می‌شویم که قهرمانی در این لیگ بسیار بسیار سخت خواهد بود.

بیشتر بخوانید؛
احتمال حضور مس سونگون در یک تورنمنت چهارجانبه
گزارشی از وضعیت حریف مس: نصف تیم ملی در اصفهان!