به گزارش ترجمان صبح، مهرداد خادمی مربی سابق تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و صنعت نفت آبادان دیروز به عنوان سرمربی جدید تیم دسته دومی علم و ادب تبریز معرفی شد.

وی در خصوص حضورش در تبریز و این تیم، در جمع خبرنگاران گفت: من چند سال به عنوان بازیکن در تراکتور تبریز بازی کردم که البته زمانی بازی کردم که این تیم در دسته یک بود و ما می‌توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم که قوانین من درآوردی فدراسیون فوتبال باعث شد تا کماکان در لیگ دسته یک بمانیم.

سرمربی جدید علم و ادب تبریز ادامه داد: البته من برای تیم پتروشیمی تبریز نیز بازی کردم و کم و بیش با تبریز و فوتبالش آشنایی دارم. هدف اصلی مسئولان علم و ادب، کشف استعدادهای بومی تبریز و آذربایجان است که من نیز در راستای همین موضوع تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

مهرداد خادمی عنوان داشت: محلات قدیمی تبریز را به خوبی می‌شناسم و می‌توانم این قول را بدهم که از محلات تبریز استعدادهای فوتبالی آذربایجان را کشف می‌کنم همانند اکبر آفاقی، اتابک زارعی و برخی بازیکنان دیگر به تیم‌های لیگ برتری معرفی می‌کنیم.

وی افزود: تراکتور و ماشین‌سازی برندهای فوتبال ایران هستند و به نظرم تیم‌های همانند علم و ادب و محتشم تبریز باید کمک کنند تا استعادهای برتر و اصلی تبریز و آذربایجان را به این تیم‌ها معرفی کنند. در آخر سر باید بگویم که قول می‌دهم که یک تیم باشخصیت و برازنده فوتبال تبریز و آذربایجان بسازم.

بیشتر بخوانید؛
امیر قشونی: هدف علم و ادب کشف استعدادهای بومی است
مشاور فنی تراکتور: لیست تیم ملی ابهامات زیادی دارد